Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do spálne
...
Bytové doplnky
Doplnky do spálne
Doplnky do spálne so zľavovým kódom
Filtre
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Cena
Dostupnosť
3 508 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Obaly na obleky v súprave Urovnejto
3 ks, sivé, dĺžka 60 cm, výška 90 cm
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Obliečky Eugen
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, pruhované/kockované/s potlačou, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Stripe
Prešívaný, zelený, 220x230 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečky Linen Tales for Bonami
Na jednolôžko, na gombíky, s prímesou ľanu, biele, 140x200 cm
(3)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Trace
Prešívaný, sivý, 200x220 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(5)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 240x260 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlosivá, 120x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bjirk
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé/obojstranné, flanelové, kockované, zelené, 200x220 cm
(2)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Cotton House
Obliečky Korin
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s kvetinovým vzorom, sivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, biele, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kyoto Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, tmavomodré/krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 50x60 cm
(23)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
My House
Obliečky Boston
Na jednolôžko, na zips, žakárové, sivé, 140x200 cm
(5)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, béžový, 220x240 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, biela, 275x275 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Roarsome Animals
Napínacia, na jednolôžko, biela, 90x190 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
Novinka
Cotton House
Obliečky Lorenzo
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, svetlomodré/sivé, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, béžové, 230x220 cm
(5)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, sivá, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného saténu, sivá, 90x200 cm
(11)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Thermal Sherpa
Napínacia, na dvojlôžko, mikroplyšová, sivá, 185x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Libia
Kozmetické, 36x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, s bambusovým rámom, 20x27 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Enchanted Butterfly
Napínacia, na jednolôžko, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 70x90 cm
(2)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Plachta Linen Tales for Bonami
Napínacia, na jednolôžko, s prímesou ľanu, biela, 90x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Prikrývka Mistral
Celoročná, 220x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Carbon Light
Letná, 200x200 cm
(6)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Woodland Gonks
Mikroplyšová, oranžová/hnedá, 130x170 cm
(3)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vystužený, látkový, biely, 65x50x27 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, ružový/sivý, 200x220 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlozelená, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetloružová, 90x200 cm
(83)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Cotton House
Obliečky Dorota
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s abstraktným vzorom, sivé/béžové, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Pléd Waffle
Bavlnený, krémovobiely, 220x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Foglie
Prešívaná, modrá/sivá, 220x240 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Zrkadlo Palermo
Nástenné, 40x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Alianor
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s potlačou, modré, 240x220 cm
(5)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, béžová, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, tmavozelená, 140x200 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
knor
Zrkadlo Green
Nástenné, 52x72 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Hracia skrinka Unicorn
Detská, 17x13 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Zrkadlo Sausage Dog
Kozmetické, zväčšovacie, 7x7 cm
(3)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové, sivé, 94x38 cm, výška 8 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
My House
Obliečky Naomi
Na jednolôžko, na zips, krepové, svetlosivé, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
25
26
27
...
74
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Toaletné stolíky
Postele
Úložné priestory pod postele
Textil do spálne
Organizéry a šperkovnice
Obľúbené filtre
Fialové doplnky do spálne