Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Domáci miláčikovia
Domáci miláčikovia
...
Kategórie
Domáci miláčikovia
Domáci miláčikovia · Zľavový kód
Pelechy
Misky pre mačky a psy
Boxy na granule
Mačacie záchody
Škrabadlá pre mačky
Hračky pre psov a mačky
Doplnky pre domácich miláčikov
Venčenie a cestovanie
Vodítka a obojky
Prepravky a prepravné tašky
Podložky pod misky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zviera
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
288 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Love Story
Cestovný pelech Essentiel
Pre psa, s baránkom, čierny, 80x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Tunel Fluffy
Látkový, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, tmavozelený, ø 50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, v horčicovej farbe, ø 70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Lux Platinum
Pre psa, v striebornej farbe, 100x70 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Biscuits Oval
Gumená, červená
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Hračka pre psa Have a Pet Plush Rabbit
Látková, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Hračka pre mačku Epic Pet Interactive
Plastová, biela
(9)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Prepravná taška Backpack
Pre domáceho miláčika, látková, čierna, 27x33 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Patchy
Pre psa, okrúhly, svetlohnedý, ø 60 cm
(5)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, v horčicovej farbe, ø 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, tmavosivý, ø 70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Parrot
Látková, červená
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy WATER
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 13 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,15 €
s kódom
7,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Love Story
Protihltacia miska
Pre psa, plastová
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Čistič labiek
Modrý
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračky pre mačku v súprave Boho Fish
2 ks, látkové, krémovobiele
(6)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Softy
Pre psa, v petrolejovej farbe, 77x58 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Jute Ball
Z juty, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Raccoon
Látková, svetlosivá
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Sloth
Látková, hnedá
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Graphene
Pre psa, svetlosivý, 70x58 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Love Story
Kukaň Sweet
Pre mačku, tmavosivý, 45x22 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy Lemon
Modré
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Plaček Pet Products
Filtre do vodnej fontány v súprave Catit Pixi
3 ks, pre mačku
(10)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Cestovný pelech Outdoor Chill Pad Mocha S
Pre psa, s potlačou, hnedý, 60x45 cm
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Cat Shape
Látková, čierna, 37x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Odstraňovač chlpov
Biely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rotho
Vrecká na mačaciu podstielku v súprave Biala
4 ks, plastové, čierne, 11x18 cm
(9)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Uterák pre domáceho miláčika
Modrý
(5)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Hippo
Plastová, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Graphene
Pre psa, sivý, 60x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Love Story
Tunel Game
Látkový, čierny
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Zásobník na vodu Epic Pet Aqua Ball
Pre mačku, plastový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Flamingo
Látková, svetloružová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Kolotoč Epic Pet
Ø 33 cm, výška 37 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Kukaň Fluffy
Pre mačku, okrúhly, tmavosivý, ø 55 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Fluffy
Pre psa, tmavosivý, 77x50 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa
Gumená, modrá
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, sivý, ø 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Lopatka
Plastová, svetlosivá, 16x11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Rooster
Látková
(4)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Prepravka
Pre domáceho miláčika, plastová, sivá, 31x46 cm
(5)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Interactive
V prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Bytové doplnky
Pelechy
Misky pre mačky a psy
Boxy na granule
Mačacie záchody