Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Dózy
Dózy
...
Skladovanie a prenos potravín
Dózy
Dózy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
174 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Olivia
Na sušienky, sklenená
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Dózy v súprave Omnia
3 ks, 700 ml/1,1 l/2 l, na potraviny, plastové, šalviové zelené
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Olivia
Na sušienky, sklenená
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
1,3 l, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dóza Belor
Na potraviny, keramická, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
550 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
4,4 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, zelená/sivá
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
iDesign
Dóza Eco System
800 ml, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, zelená/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, slonovinová
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
2 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Nordic white
1,1 l, na potraviny, plastová, krémovobiela
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
750 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
950 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Luca
1,5 l, na potraviny, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušienky, kameninová, zelená/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušienky, kameninová, modrá/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Dóza Homemade Tradition
1,7 l, na sypaný čaj, kovová, biela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
500 ml, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Orion
Dóza Greenish
3,3 l, na potraviny, kovová, svetlozelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
2,6 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1,7 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
House Nordic
Dózy v súprave Tula
4 ks, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
3 l, na potraviny, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1,5 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
750 ml, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
9,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
22,46 €
s kódom
28,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na cestoviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
24,91 €
s kódom
31,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
3,2 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Compactor
Vákuová dóza
1,7 l, plastová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Dóza Double Funky
Na sušienky, kovová, tyrkysovomodrá/v zlatej farbe
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny/na cestoviny, plastové, sivozelené
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Dóza
1,2 l, na potraviny, kovová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(194)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
15 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(55)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, slonovinová
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
20 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(46)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(28)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,1 l, na potraviny, plastové, sivé
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
1,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 800 ml, na potraviny, plastové, sivé
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
1,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
4,8 l, na potraviny, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
Dóza
1 l, na potraviny, sklenená, čierna
(7)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zaváranie a fermentovanie
Vákuové dózy
Obľúbené filtre
Plastové dózy
Sklenené dózy
Dózy na potraviny
Dózy na múku
Dózy na kávu
Dózy na sypké potraviny