Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Dózy
Dózy
...
Skladovanie a prenos potravín
Dózy
Dózy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
176 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
1,3 l, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
4,4 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušienky, kameninová, zelená/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
IHR
Dóza Schwarzwaldmadel
100 ml, na sypaný čaj, kovová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušienky, kameninová, modrá/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, zelená/sivá
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Dózy v súprave Tula
4 ks, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, zelená/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
iDesign
Dóza Eco System
800 ml, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
3,8 l, na potraviny, plastová, biela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, slonovinová
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
2,6 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Casa Selección
Dózy v súprave
3 ks, 1 l/1,3 l/1,7 l, na potraviny/na cestoviny, sklenené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1,7 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Speckled
3 ks, na sušienky, kovové, čierno-biele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
550 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
500 ml, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula
350 ml, na potraviny, plastová, biela
(60)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
3 l, na potraviny, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Prescott
600 ml, na kávu, kovová, v medenej farbe/v bronzovej farbe
(6)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
2 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Dózy v súprave
6 ks, 850 ml, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
3,2 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
22,46 €
s kódom
28,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
750 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
PT LIVING
Dóza Double Funky
Na sušienky, kovová, tyrkysovomodrá/v zlatej farbe
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny/na cestoviny, plastové, sivozelené
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
950 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Luca
1,5 l, na potraviny, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Dakls
Dóza
1,2 l, na potraviny, kovová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na cestoviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
24,91 €
s kódom
31,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1,5 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
750 ml, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Dakls
Dózy v súprave Snowman
3 ks, na zákusky, kovové, modré
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Nordic white
1,1 l, na potraviny, plastová, krémovobiela
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
9,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Dóza Homemade Tradition
1,7 l, na sypaný čaj, kovová, biela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dóza Greenish
3,3 l, na potraviny, kovová, svetlozelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Vákuová dóza
1,7 l, plastová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
4,8 l, na potraviny, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
15 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(55)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 800 ml, na potraviny, plastové, sivé
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
1,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,1 l, na potraviny, plastové, sivé
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
1,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
20 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(46)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Wenko
Dóza
1 l, na potraviny, sklenená, čierna
(7)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zaváranie a fermentovanie
Vákuové dózy
Obľúbené filtre
Plastové dózy
Sklenené dózy
Dózy na potraviny
Dózy na múku
Dózy na kávu
Dózy na sypké potraviny