Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Háčiky
Háčiky
...
Doplnky do predsiene a šatne
Háčiky
Háčiky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Spôsob uchytenia
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
218 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, biely
(5)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, biele
(130)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
3,02 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, čierne
(18)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Lonardo
6 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele/sivé
(16)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave Mural
3 ks, závesné, oceľové, lesklá čierne
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Verna
Závesný, čierny
(28)
Na sklade
6,62 €
s kódom
8,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Rest
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(7)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, biely
(3)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Sapho
Háčik Flori
Nástenný, mosadzný, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Edea
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Singles
Bez vŕtania, plastový, biely
(2)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, biely
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
10,50 €
s kódom
13,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, oceľový, čierny
(93)
Na sklade
13,10 €
s kódom
16,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen
Závesný, nerezový, čierny
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, hnedý
(1)
Na sklade
9,78 €
s kódom
12,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, červené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové
(30)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, biele
(13)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pútka v súprave
5 ks, závesné, oceľové
(207)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(59)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Háčiky v súprave
3 ks, závesné, plastové, biele
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume Steel
Nástenný, hliníkový, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(24)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, čierny
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, čierne/sivé
(137)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(41)
Na sklade
4,96 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Háčik Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(686)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Háčik Luxy
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(15)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne biele
(2)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Onda
2 ks, nástenné, plastové, v striebornej farbe
(216)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, sivozelený
(3)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(53)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v matne striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,86 €
s kódom
12,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivozelené
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Háčik Fixeo
Bez vŕtania, bambusový, biely/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, čierny
(21)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Vešiaky na stenu
Vešiaky a skrinky na kľúče
Doplnky pre montáž bez vŕtania
Obľúbené filtre
Drevené háčiky
Kovové háčiky