Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Háčiky
Háčiky
...
Doplnky do predsiene a šatne
Háčiky
Luxusné háčiky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Spôsob uchytenia
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
218 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, biely
(38)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v lesklej striebornej farbe
(18)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Háčiky v súprave
3 ks, nástenné, plastové
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, čierny
(21)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, fialové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, svetlozelené
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(42)
Na sklade
14,36 €
s kódom
17,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, svetlosivý
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v lesklej striebornej farbe
(13)
Doručenie od 19. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, nástenné, kovové, oranžové
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
4 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(42)
Doručenie od 23. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, biely
(3)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, sivozelený
(3)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume Steel
Nástenný, hliníkový, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, modrý
(1)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, v terakotovej farbe
(4)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, svetlosivý
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Bivio
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, kovové, matne čierne
(17)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Rest
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(7)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Háčiky v súprave Curious Cats
3 ks, závesné, kovové
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, oceľový, čierny
(93)
Na sklade
13,10 €
s kódom
16,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Jet
6 ks, bez vŕtania, kovové, čierne
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
12,96 €
s kódom
16,20 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Háčik Lester
Nástenný, hliníkový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
2 ks, závesné, plastové, biele
(13)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, sivý
(12)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Rest
Nástenný, kovový, hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, čierny
(28)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(4007)
Na sklade
11,43 €
s kódom
14,29 € bez kódu
7,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, v zlatej farbe
(108)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, biely
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste Duo
Nerezový, v striebornej farbe
(49)
Doručenie od 19. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Háčik Cella
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
10,50 €
s kódom
13,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Taranto
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(35)
Doručenie od 19. 10. 2026
10,35 €
s kódom
12,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(108)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, modrý
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v matne striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,86 €
s kódom
12,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, hnedý
(1)
Na sklade
9,78 €
s kódom
12,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, čierne
(77)
Na sklade
9,76 €
s kódom
12,20 € bez kódu
6,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, biele
(130)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
3,02 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,48 €
s kódom
11,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(5)
Na sklade
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, béžový
(2)
Na sklade
9,43 €
s kódom
11,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Háčiky v súprave
3 ks, závesné, plastové, biele
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Vešiaky na stenu
Vešiaky a skrinky na kľúče
Doplnky pre montáž bez vŕtania
Obľúbené filtre
Drevené háčiky
Kovové háčiky