Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Červená
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Červená
1 996 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Plume
Syntetický, bez vlasu, červený, 80x150 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, v tehlovej farbe, 140x260 cm
(10)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Ambiance
Samolepka Abstract Sunset
Na stenu, 120x250 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Villa Collection
Sviečka Krok: Grapefruit & Vanilla
Vonná, s vôňou vanilky/s vôňou grapefruitu, doba horenia 48 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Colourful Creatures
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(436)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Zástera Suzette
Bavlnená, červená/sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Slope
Nástenné, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, červená, 140x280 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Vínovočervená, sklenená, LED, na baterky, s časovačom, ø13x23,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Fern
Červený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Vivana
Syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 80x150 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vnútorný a vonkajší koberec Despas
Obojstranný/ručne tkaný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, v terakotovej farbe, ø 200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Granny
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, červené
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
Blomus
Sviečka Fraga: Bergamot Orange
Vonná, sójová, s vôňou citrusových plodov/s vôňou koriandra/s vôňou bieleho korenia, doba horenia 24 h, počet knôtov 1 ks, ø 6 cm, výška 8 cm
(154)
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (8)
+ Doba horenia (2)
Orion
Sušiak na bielizeň Linda
Červený, kovový, dĺžka sušiacej plochy 18 m
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Ø 23 cm, kameninový, červený
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Rohožka Ladybird
Z kokosového vlákna, červená/zelená, 73x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Nova
Kameninový, svetločervený, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Spider-Man
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, červené/modré
(3)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Hawaii
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, vínovočervený/sivý, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha
Červená, kovová, nosnosť 5 kg
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Chrysantemum
Ø 17,5 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, v tehlovej farbe, 180x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ariel
Prateľná, v terakotovej farbe, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Miska Manon
Na polievku, kameninová, vínovočervená, 900 ml, ø 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Edmund
5x12x19 cm
(4)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Emile Henry
Zapekacia misa Ultimate
19x30 cm, keramická, maximálna teplota 270 °C
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
34,42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rex London
Soľnička a korenička Sel & Poivre
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pantone
Hrnček Red 2035
375 ml, porcelánový, červený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,48 €
s kódom
20,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Bonami
Vzorka čalúnenia
OVER THE HORIZON 08
Na sklade
Posledné kúsky
4,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, červená, 160x210 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Pampille
S abstraktným vzorom, červený, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Calmio
Ručne tkaný, vlnený, bez vlasu, v tehlovej farbe, 80x150 cm
(70)
Na sklade
Posledný kúsok
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Flair Rugs
Behúň Sherborne
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, červený, 66x300 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Misa Duna
Na šalát, vínovočervená, ø 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Plastové, červené
(10)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínovočervená, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Cosy
Veľkosť L/XL, mikroplyšový, vínovočervený
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Konferenčný stolík Kob
So sklenenou doskou, vínovočervený, 55x105 cm, výška 40,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
498,10 €
s kódom
586 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, červený, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, červený, 60x110 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,35 €
s kódom
22,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Syntetický, s nízkym vlasom, červený, 60x100 cm
(138)
Na sklade
Posledné kúsky
13,23 €
s kódom
15,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
LEGO®
Detská polica Brick
Červená, šírka 32 cm, výška 16 cm, hĺbka 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Miska Manon
Kameninová, vínovočervená, 500 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Plain Color
16 ks, priľnavé, červené, 20x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
4,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
11
12
13
...
42
Načítať viac