Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Červená
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Červená
1 994 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
433,50 €
s kódom
510 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Folk
Vlnený, v terakotovej farbe, ø 50 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
238,85 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Zrkadlo Lun
Stojacie, s dreveným rámom, 49x166 cm
Na sklade
Posledné kúsky
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Ball On Rope
Gumená, červená
(2)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse in Letter Box
Textilná, 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš Christmas Noel
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Christmas Elves
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, červená/modrá, s vianočným motívom, 120x150 cm
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rayen
Zástera
Bavlnená, červená
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detská fľaša
Plastová, červená, 500 ml
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
15,87 €
s kódom
18,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Transport
3 ks, sklenené, 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse in Snowman Jumper with Fairy Lights
Textilná, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Deka Mid Century
Mikroplyšová, v tehlovej farbe, 130x160 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Iba na Bonami
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Classic
Plastová, 3 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, v tehlovej farbe, 30x50 cm
(102)
Na sklade
3,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Christmas Lollipop
Sklenená, 2,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
WOOOD
Taburet Islen
Z textílie buklé, červený, ø 39 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
105 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Lunella
Zatemňovací, závesný systém tyč, žakárový, vínovočervený, 140x260 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sweet As Candy Cane
Sklenená, 1,5 cm
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Hrnček Poterie
380 ml, keramický, v tehlovej farbe/béžový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Sylla
Syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 80x150 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, červená/modrá, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Cube
Zamatová, vhodná pre domácich miláčikov, v terakotovej farbe, dvojmiestna, šírka 225 cm, hĺbka 96 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
891,65 €
s kódom
1 049 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Jolly Christmas
16 ks, papierové, 11x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, vínovočervená/svetložltá, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Behúň Pure
Syntetický, s nízkym vlasom, červený, 80x150 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Odkladací stolík Wa
Kovový, červený, ø 32 cm, výška 50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
230,35 €
s kódom
271 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Serene
Na baterky, vonkajšia, červená, ø 7 cm, výška 12 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ELTAP
Pohovka Arcadova
Z textílie buklé, rozkladacia/s úložným priestorom, v terakotovej farbe, trojmiestna, šírka 244 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 56 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 042,10 €
s kódom
1 226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 70x140 cm
(3)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Restilo
Umelé kvety v súprave Dahlia
10 ks, výška 62 cm
Na sklade
Posledný kúsok
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Red Natural Stripes
4 ks, textilné, červené/v prírodnej farbe, 10x10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, červená, 160x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Makamii
Rohová pohovka Kalena
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/s leňoškou, v tehlovej farbe, trojmiestna, šírka 244 cm, hĺbka 149 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 580,15 €
s kódom
1 859 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Hello Kitty
Bavlnená, červená/biela, 70x140 cm
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aratorp
Červená, papierová, do zásuvky, ø45x21 cm
(2)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Taburet Ü
Vlnený, v terakotovej farbe, šírka 60 cm, hĺbka 50 cm, výška 30,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
279,65 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Červený/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Červený/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledné kúsky
28,09 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Makamii
Rohová pohovka Kalena
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, v tehlovej farbe, trojmiestna, šírka 210 cm, hĺbka 149 cm, hĺbka sedadla 70 cm
Na sklade
1 427,15 €
s kódom
1 679 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Zharai
S prímesou ľanu, červený, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Behúň na stôl
S vianočným motívom, 32x85 cm
(5)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Gingham
2 ks, ľanové, kockované, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 30 cm
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Obliečka na vankúš Boucle
Z materiálu bouclé, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
13
14
15
...
42
Načítať viac