Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Červená
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Červená
1 994 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Karup
Detské kresielko Mini Nido
Futonové, v tehlovej farbe
(193)
Doručenie od 23. 10. 2026
185,30 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Novinka
ONA
Tácka Fika
9x20 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v tehlovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Marbeya
Menčestrová, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do L, v terakotovej farbe, štvormiestna, šírka 275 cm, hĺbka 210 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
1 629 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Star Trading
Elektrický svietnik Leksand
Červený, z masívneho dreva, do zásuvky, 40x7x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Gizmo
Sánkovací tanier Supernova
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Roots
Futonové/drevené, rozkladacie, menčestrové, v tehlovej farbe, výška zadnej opierky 55 cm
(170)
Doručenie od 27. 10. 2026
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Zástera Christmas Tartan Check
Bavlnená, s vianočným motívom, červená/tmavozelená
Doručenie od 4. 11. 2026
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, vínovočervená, 120x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (5)
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Marbeya
Menčestrová, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do L, v terakotovej farbe, štvormiestna, šírka 275 cm, hĺbka 210 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
1 629 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (2)
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Marbeya
Ženilková, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do L, v terakotovej farbe, štvormiestna, šírka 275 cm, hĺbka 210 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
1 629 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 16. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mistraline
Závesný systém tyč, vínovočervený, 140x240 cm
(7)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Naomi
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
221,85 €
s kódom
261 € bez kódu
130,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, vínovočervený, 145x240 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Prestieranie Christmas Nutcracker
Bavlnené, s vianočným motívom, 46x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 25 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
ONA
Tácka Fika
10x28,5 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Vera Pop Blush
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, svetločervený, 70x50 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Terraza
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, v tehlovej farbe, 140x280 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na jednolôžko, z bio bavlny, červená, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Iba na Bonami
Ropez
Kreslo Helio
V terakotovej farbe, výška zadnej opierky 36 cm, výška sedadla 46 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
363 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Novinka
Cosmopolitan Design
Kreslo Chicago
Ženilkové, v terakotovej farbe, výška zadnej opierky 36 cm, výška sedadla 42 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
959,65 €
s kódom
1 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 16. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Micadoni
Rohová pohovka Lupine
Ženilková, pravý roh/s leňoškou, v tehlovej farbe, štvormiestna, šírka 290 cm, hĺbka 177 cm, hĺbka sedadla 68 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
2 217,65 €
s kódom
2 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Rohová pohovka Lupine
Ženilková, ľavý roh/s leňoškou, v tehlovej farbe, štvormiestna, šírka 290 cm, hĺbka 177 cm, hĺbka sedadla 68 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
2 217,65 €
s kódom
2 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Christmas Tartan Check
4 ks, bavlnené, s vianočným motívom, červené/tmavozelené, 70x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kartos
Darčeková súprava Heart and Prince
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Cille
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 10. 11. 2026
714 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Makamii
Pohovka Kona
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, v terakotovej farbe, trojmiestna, šírka 252 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 65 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
1 240,15 €
s kódom
1 459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Pirate
24x9 cm, drevený, červený, rozmer fotografie: 7x7
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Stripe
2 ks, plastové, pruhované, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Pohovka Kuki
Ženilková, rozkladacia, v terakotovej farbe, trojmiestna, šírka 275 cm, hĺbka 113 cm, hĺbka sedadla 63 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
1 860,65 €
s kódom
2 189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódom
Novinka
Micadoni
Modulárna podnožka Bellis
Zamatová, v terakotovej farbe, šírka 94 cm, hĺbka 94 cm
(5)
Doručenie od 4. 12. 2026
466,65 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Rohová pohovka Naomi
Zamatová, ľavý roh/do L, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, v terakotovej farbe, štvormiestna, šírka 280 cm, hĺbka 195 cm, hĺbka sedadla 75 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
2 549,15 €
s kódom
2 999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Cille
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 10. 11. 2026
804 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Elodie
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, v terakotovej farbe, 75x120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolový, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
23,76 €
s kódom
27,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitálny/stolový, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
48,87 €
s kódom
57,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Makamii
Pohovka Kona
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, v terakotovej farbe, trojmiestna, šírka 252 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 65 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
1 240,15 €
s kódom
1 459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (4)
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Cille
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 10. 11. 2026
754 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Novinka
Micadoni
Podnožka Jenny
Z textílie buklé, v terakotovej farbe, šírka 90 cm, hĺbka 90 cm, výška 40 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Micadoni
Dvojlôžková posteľ Aveline
180x200 cm, s roštom, čalúnená, z imitácie kože/zamatová, v tehlovej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
906,95 €
s kódom
1 067 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Micadoni
Rohová pohovka Kate
Zamatová, ľavý roh/s leňoškou, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, v terakotovej farbe, štvormiestna, šírka 285 cm, hĺbka 176 cm, hĺbka sedadla 74 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
2 285,65 €
s kódom
2 689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Novinka
WOOOD
Lavica Mojo
Polstrovaná, jedálenská, v terakotovej farbe, šírka 112 cm, hĺbka 77 cm, výška 73 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
585,65 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Etoilea
Bavlnený, s vianočným motívom, červený, s odnímateľným poťahom/s jednostrannou potlačou, 40x40 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami
Vzorka čalúnenia
Karup Clay brown 759
(1)
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
29
30
31
...
42
Načítať viac