Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 605 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Lavica Watford
Polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, svetlosivá, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(26)
Na sklade
111,35 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradný jedálenský stôl Elin
Hliníkový, skladací, antracitový, 70x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
189,55 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na ovocie Scala
Ø 25,5 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Daphne Shaped Floral
Ručne tkaný, vlnený, bez vlasu, svetloružový, 120x170 cm
(16)
Na sklade
141,10 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 15x6,5 cm, výška 10,5 cm
(90)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, čierny, šírka 82 cm, výška 60 cm, hĺbka 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
31,65 €
s kódom
37,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Arrivals and Departures
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(149)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Detský koberec Walk like an Elephant Rainbow
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, matná, v tmavo prírodnej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, čierny, 20x10 cm, výška 2 cm
(2)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Bodo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 50 cm, výška 120 cm, hĺbka 39 cm
(39)
Na sklade
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Pompei 1614
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 200x290 cm
(3)
Na sklade
172,55 €
s kódom
203 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Travertine II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
House Nordic
Lampáš Herslev
Kovový/sklenený, 12x12 cm, výška 49 cm
(2)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Rue
Ručne tkaný, vlnený, bouclé, bez vlasu, béžový, 160x230 cm
(12)
Na sklade
311,95 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kryty na sporák v súprave Marble
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, 30x52 cm
(197)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Flair Rugs
Koberec Dynamic
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, okrúhly, ø 160 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obraz Basilisa
90x90 cm, ručne maľovaný, na plátne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Pruhovaný, biely, 132x240 cm
(186)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(15)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Behúň Orient Strozzi
Syntetický, s nízkym vlasom, 80x240 cm
(30)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Deka Anniversary
Z recyklovanej bavlny, hnedá, 130x160 cm
(31)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač
Dvojposchodový, oceľový, v striebornej farbe, 45x23 cm
(224)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Organizér na topánky Shoe-In Compact
Plastový, béžový, 35x23,5 cm, výška 15 cm
(24)
Na sklade
14,28 €
s kódom
16,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, okrúhly, béžový, ø 200 cm
(14)
Na sklade
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Russna
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
170 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dóza Madge
2,5 l, na sušienky, keramická, biela
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka
Bambusová, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(262)
Na sklade
30,50 €
s kódom
35,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
TemaHome
Knižnica Berlin
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 198 cm, hĺbka 34 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
802,40 €
s kódom
944 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Dvojposchodový, kovový, čierny, 42,5x32 cm
(55)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Dolce
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 160x230 cm
Na sklade
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Ambroise
Syntetický, z recyklovaných vlákien, s nízkym vlasom, zelený, 200x290 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
546,55 €
s kódom
643 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Opviq lights
Závesné svietidlo Chandelier
V bronzovej farbe, kovové, ø31x117 cm
(64)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Flair Rugs
Koberec Prism
Vlnený, s nízkym vlasom, okrúhly, žltý/zelený, ø 160 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
357 €
s kódom
420 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mason Cash
Misa Home to Roost
Keramická, žltá, ø 20 cm, objem 1,9 l
(1)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Regál na víno Lava
Nástenný, kovový, čierny, počet fliaš 5, čierny, šírka 24 cm, výška 44 cm, hĺbka 9 cm
(52)
Na sklade
20,40 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Bee Happy
Béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(1)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(8)
Na sklade
144,50 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Bambusa
Bambusový, v prírodnej farbe, 55 l
(47)
Na sklade
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Milo Casa
Podnožka Santo
Zamatová, tmavosivá, šírka 70 cm, hĺbka 60 cm, výška 46 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
337,45 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Nagano
Krémovobiely, ø 80 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Crosby
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 39 cm, výška sedadla 47 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Imon
So štetkou, plastový, biely, 15x20 cm, výška 58,5 cm
(138)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Nástenné/stojacie, 46x157 cm
(2)
Na sklade
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Miuform
Rohová pohovka Lofty Lilly
Z imitácie kože, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, hnedá, trojmiestna, šírka 236 cm, hĺbka 148 cm, hĺbka sedadla 57 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
993,65 €
s kódom
1 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Jena
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, ø 40 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
21
22
23
...
521
Načítať viac