Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 736 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Styler
Zrkadlo Loft William
Nástenné, 60x150 cm
(20)
Na sklade
140 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rex London
Plyšová hračka Mini Bunny in a Little Box
Vhodný vek 1+, BPA free, výška 6 cm, dĺžka 14 cm
(6)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Moonia
Matrac Premium Original Care
140x200 cm, stredne tvrdý/extra tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/zónový, zo studenej peny/z pamäťovej peny/z HD peny, hrúbka 27 cm, nosnosť 180 kg
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
534 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Accurate
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
437 €
Do košíka
Do košíka
Allstar
Odpadkový kôš Vara
Pedálový, plastový, krémovobiely, 3 l
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave Home to Roost
4 ks, na polievku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Na sklade
24,89 €
6,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Raylo
2 ks, štruktúrované, 50x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
38,39 €
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves Astera
S kvetinovým vzorom, biely/sivý, 180x200 cm
(95)
Na sklade
39,40 €
Do košíka
Do košíka
Micadoni
Rohová pohovka Bemy
Ľavý roh/s leňoškou, svetlohnedá, štvormiestna, šírka 295 cm, hĺbka 174 cm, hĺbka sedadla 80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
2 219 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
+ Rozmery (2)
Asiatic Carpets
Koberec Aurora
Syntetický, s nízkym vlasom, žltý/hnedý/béžový, 200x290 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
529 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Wenko
Prídavná polička Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovová, čierna, 25x12 cm, výška 7,5 cm
(23)
Na sklade
27,36 €
Do košíka
Do košíka
Germania
Skrinka na topánky Ameca
Výklopná/závesná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivozelená, počet párov topánok 12 , šírka 140 cm, výška 85 cm, hĺbka 19 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
434 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
WOOOD
Odkladací stolík Mae
Svetlohnedý, 58x100 cm, výška 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
139 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Tvilum
Komoda Bodo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 149 cm, výška 82 cm, hĺbka 39 cm
(15)
Na sklade
199 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 168x229 cm
(11)
Na sklade
51 €
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Micadoni
Pohovka Molino
Z textílie buklé, béžová, trojmiestna, šírka 235 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 479 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Irpinia
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(90)
Na sklade
54 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, čierne
(43)
Na sklade
21,40 €
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na topánky Maebashi
Kovový, teleskopický, čierny, počet párov topánok 14 , šírka 70 cm, výška 46 cm, hĺbka 25 cm
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Markslöjd
Stojacia lampa Crest
Čierna, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 36x23x145 cm
(11)
Na sklade
141 €
Do košíka
Do košíka
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, taupe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
1 134 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
Mepal
Pomôcky na pečenie v súprave Chef It
3 ks, plastové
(1)
Na sklade
36 €
Do košíka
Do košíka
Bobochic Paris
Pohovka Emile
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, béžová, trojmiestna, šírka 242 cm, hĺbka 103 cm, hĺbka sedadla 61 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 708 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Iba na Bonami
Bonami Selection
Boxspring posteľ Elva Bold Line
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, béžová
(2)
Na sklade
1 329 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Typ čela postele (2)
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Alexis
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, zelený, 120x170 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
242 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (5)
Premium
Villeroy&Boch
Detský koberec Roar like a Lion Rainbow Party
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 160x230 cm
Na sklade
Posledné kúsky
179 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, svetlohnedá, ø 20 cm, objem 1 l
(5)
Na sklade
44 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Koberec Optic
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, v petrolejovej farbe/sivý, 160x230 cm
(17)
Na sklade
155 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Unique Furniture
Konferenčný stolík Yuba
Kovový, v terakotovej farbe, 75x75 cm, výška 34 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
163 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Go Ahead
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
259 €
Do košíka
Do košíka
Unique Furniture
Konferenčné stolíky v súprave Adda
2 ks, v dekore duba, hnedé, 70x100 cm, výška 45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
414 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Kreslo Elmont
Béžové, výška zadnej opierky 44 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
419 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rex London
Súprava detských samolepiek Night Sky
30 ks, svietiace, na okno/na stenu, 13x17 cm
(293)
Na sklade
9,90 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1402
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, hnedý, ø 120 cm
(1)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
369 €
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší behúň Duet Liora
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový/slonovinový, 80x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
106 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, červené/ružové, 135x200 cm
(3)
Na sklade
23,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Obľúbené
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Na sklade
42 €
Do košíka
Do košíka
ESTE
Koberec Serenity
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 80x150 cm
Na sklade
42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Ted Baker
Koberec Hackney Clarissa
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 160x230 cm
(2)
Na sklade
309 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky na vajíčka
Plastový, výška 8 cm
(10)
Na sklade
11,40 €
Do košíka
Do košíka
Dutchbone
Lavica Fern
Z textílie buklé, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, béžová, šírka 110 cm, hĺbka 40 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
214 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
S|P Collection
Tanier Cyril
Ø 27 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(1)
Na sklade
23,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Waterton
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
589 €
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 42x40x25 cm
(25)
Na sklade
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Vileda
Mop H2PrO
Rotačný, s vedierkom
(25)
Na sklade
50 €
Do košíka
Do košíka
WOOOD
Konferenčný stolík Sanne
Béžový, ø 60 cm, výška 40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
235 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kähler Design
Váza Kantarel
Keramická, svetlozelená, ø 22 cm, výška 20,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
1
...
30
31
32
...
522
Načítať viac