Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 853 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
WOOOD
Záhradný stolík Bink
Z masívu paulownie, v prírodnej farbe, ø 28 cm, výška 40 cm
(12)
Na sklade
167 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Detský koberec Dainty Animals
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Flair Rugs
Koberec Abstract Flow
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, 160x230 cm
(2)
Na sklade
363 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
súprava 4 ks
Obľúbené
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 320 ml, na koktail
(39)
Na sklade
45 €
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Cora
Látkový, sivý, 63 l
(47)
Na sklade
44 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Dávkovač mydla Macre
Kamenný, béžový, ø 7 cm, výška 19 cm
Na sklade
27,07 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
230 €
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mila Home
Koberec Unique
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, zelenomodrý, 160x230 cm
(19)
Na sklade
143 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Mila Home
Behúň Unique
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, béžový, 80x200 cm
(16)
Na sklade
75 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
35,90 €
Do košíka
Do košíka
Mauro Ferretti
Odkladací stolík Fush
S keramickou doskou, biely, ø 40 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
143 €
Do košíka
Do košíka
Micadoni
Pohovka Jenny
Z textílie buklé, béžová, trojmiestna, šírka 226 cm, hĺbka 90 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
1 309 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 12 , šírka 72 cm, výška 140 cm, hĺbka 25 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
254 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Tile
Z tvrdeného skla, modrý/hnedý, patchwork, 70x60 cm
(59)
Na sklade
73 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, béžové, 135x200 cm
(12)
Na sklade
34,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
Zone
Záhradný jedálenský stôl Disc
Kovový, skladací, okrúhly, čierny, ø 70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
285 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 13x14 cm, výška 11,5 cm
(158)
Na sklade
32,09 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Comilla
Syntetický, bez vlasu, okrúhly, béžový, ø 160 cm
(5)
Na sklade
95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
3 ks, prateľné, sivobéžové, 50x90 cm
(20)
Na sklade
42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Orion
Etažér Mango
Drevený, v prírodnej farbe, ø 12 cm
(16)
Na sklade
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Addis
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 16 m
(17)
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Odvzdušňovací kľúč so zásobníkom
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
9,40 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Pohovka Perugia
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, zelená, trojmiestna, šírka 198 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
448 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Teulat
Skrinka Totem
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 110 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
584 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
4 ks, 360 ml, na whisky
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
12,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hanah Home
Taburet Rufmee
Z textílie buklé, biely, šírka 48 cm, hĺbka 42 cm, výška 72 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
243 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava doplnkov do kúpeľne EasyStore
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(37)
Na sklade
35,08 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Látkový/plastový, biely, 20 l
(148)
Na sklade
Posledné kúsky
105 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Brooklyn
Oceľová, čierna, 45x23 cm, výška 15 cm
(71)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
469 €
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Stojacia lampa Manie
Čierna, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, ø20x147 cm
Na sklade
Posledné kúsky
106 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Warm
Zimná, 200x200 cm
(25)
Na sklade
39,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Marckeric
Komoda Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, vínovočervená, šírka 140 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
474 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Elle Decoration
Koberec Pigment Beige
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, béžový, 200x280 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
173 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Adeko
Detská posteľ CPW
90x180 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
262 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (14)
Premium
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, hnedé, 150 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
7,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Na sklade
50 €
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Milo Casa
Pohovka Santo
Rozkladacia/s úložným priestorom, svetlosivá, trojmiestna, šírka 225 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 55 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
1 649 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, hnedé/béžové, 70x140 cm
(225)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Wenko
Stojan na toaletný papier Hella
So štetkou, oceľový, biely, 20x15 cm, výška 69 cm
(16)
Na sklade
51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Záchodová doska Jade
37,5 x 47, tmavozelená, s potlačou
(18)
Na sklade
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Odkladací stolík Oru
Nerezový, v matne striebornej farbe, ø 35 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
170 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Corno
Látkový, čierny, 43 l
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
33,78 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, biele, 135x200 cm
Na sklade
35,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Leitmotiv
Stolová lampa Incesante
Zelená, sklenená, ø20x24 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
73 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér do skrine Joint
Na kabelky, kovový, biely, 7,5x77 cm, výška 8 cm
(76)
Na sklade
37,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Bianca
Obliečky Winter Scene
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s potlačou, sivomodré, 135x200 cm
(21)
Na sklade
33,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Catherine Lansfield
Detská obliečka Mermaid
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá, 135x200 cm
(7)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
42
43
44
...
523
Načítať viac