Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 597 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Swan
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, zelené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
289 €
144,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Vipack
Detská komoda Swingo
S prebaľovacím pultom, z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 89 cm, výška 90 cm, hĺbka 55 cm
Na sklade
Posledné kúsky
634 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Isabel
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 14,5 cm, výška 23 cm
(73)
Na sklade
52 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Elle Decoration
Koberec Malard Anthracite Gold
Syntetický, bez vlasu, svetlosivý, 160x230 cm
(5)
Na sklade
84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Catherine Lansfield
Pléd Cosy Cord
Prešívaný, mikroplyšový, tmavomodrý, 200x220 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Stanley
Termoska The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(2)
Na sklade
41 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
PT LIVING
Soška Abstracto
Z polyresínu, 8x11 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Orion
Príbor Mirror
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Kúpeľňový organizér Glam
Na kozmetiku, plastový, biely, 27x17 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
OYOY Living Design
Kúpeľňová polička Pieni
Nástenná, nerezová, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
80 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Casa Selección
Súprava doplnkov do kúpeľne
Biela
(20)
Na sklade
26,90 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Stojan na šperky Trigem
Kovový, 10x23 cm, výška 48 cm
(6)
Na sklade
37,90 €
Do košíka
Do košíka
Maximex
Záves Rhombus
Do dverí, bambusový, s ornamentmi/etno, v prírodnej farbe, 90x200 cm
(4)
Na sklade
38,40 €
Do košíka
Do košíka
Vitaus
Detský koberec Cute Animals
Prateľný, syntetický, bez vlasu, slonovinový, 160x230 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
97 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Umbra
Rámček T-Frame
62x72 cm, na stenu, plastový, čierny
(4)
Na sklade
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Reality
Stojacia lampa Nina
Čierna, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 23x33,5x144 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Pictura
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(92)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Umbra
Šperkovnica Wavy
Kovová, ø 10 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Unicorn "Pastel Rainbow"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(25)
Na sklade
23,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Velvet and Faux Fur
Mikroplyšový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Star Trading
Žiarovka Soft Glow
E27, 2100 K, 7 W, so stmievačom, ø 6 cm
(9)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
Bizzotto
Servírovacia súprava na tortu Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Terra Nomi
Pre 1 osobu, 3 ks, kameninová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové, čierne, 94x38 cm, výška 8 cm
(8)
Na sklade
51 €
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Allstar
Kryty na sporák v súprave Basil
2 ks, z tvrdeného skla, tmavosivé, 30x52 cm
(181)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
Micadoni
Dvojlôžková posteľ Bellis
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, čierna
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
1 289 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (4)
Sehlbach
Záclona Uni
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém/závesný systém koľajnica, biela, 135x245 cm
(9)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Marckeric
Konferenčný stolík Miranda
Z borovicového dreva, zelený/v prírodnej farbe, 55x100 cm, výška 40 cm
(42)
Na sklade
137 €
Do košíka
Do košíka
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkym vlasom, svetlosivý/krémovobiely, 120x170 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Vialli Design
Blok na nože Nero
Plastový, čierny
(441)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela, 180x200 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
27,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
Premium
Obľúbené
Linen Tales
Plachta White
Napínacia, na dvojlôžko, ľanová, biela, 180x200 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
186 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Opviq lights
Nástenné svietidlo Viran
Biele/v mosadznej farbe, z opálového skla, 28x43x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
53 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Casafina
Tanier Taormina
Hlboký , ø 21,5 cm, kameninový, modrý/tyrkysovomodrý
(9)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Cedníky v súprave Nest Colanders
2 ks, plastové
(83)
Na sklade
21,06 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Organizér na topánky Deep Black
Látkový, čierny, 36,5x14,5 cm, výška 36,5 cm
(274)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
ELTAP
Pohovka Ario
Z textílie buklé, rozkladacia/s úložným priestorom, biela, dvojmiestna, šírka 130 cm, hĺbka 103 cm, hĺbka sedadla 64 cm
Na sklade
Posledný kúsok
644 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
WOOOD
Toaletný stolík Romy
So zrkadlom/so zásuvkami, 75x38 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
193 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Odšťavovač Limone
Kameninový
Na sklade
25,81 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Drop 1000 g
Biela
(55)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mila Home
Obliečka na vankúš Meadow Flower
S potlačou, 43x43 cm
(51)
Na sklade
11,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Škrabka Multi-Peel
Rukoväť: plast
(210)
Na sklade
11,63 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Biely, 120x200 cm
(52)
Na sklade
Posledné kúsky
21,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Bivio
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, kovové, matne čierne
(17)
Na sklade
16,40 €
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Jedálenský stôl Nahla
Z masívu akácie, ø 90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
446 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stojan na uteráky Exclusive
Oceľový, v striebornej farbe, 48,5x28,5 cm, výška 90 cm
(238)
Na sklade
34,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 17 cm, výška 150 cm
(8)
Na sklade
88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
50
51
52
...
526
Načítať viac