Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 681 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Actona
Konferenčný stolík Alisma
Kovový, biely/v zlatej farbe, ø 80 cm, výška 45 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
264 €
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Hodiny Small Flip
Stolové, výška 16,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Jerry Fabrics
Detská osuška Gabby´s Dollhouse
Bavlnená, ružová, 70x140 cm
(4)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Stojan na víno York
Drevený, počet fliaš 12
(12)
Na sklade
21,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Mikroplyšová, béžová, 150x200 cm
(10)
Na sklade
48 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Protišmykové podložky v súprave Sink
Do drezu, 2 ks, 28,5x28,5 cm
(204)
Na sklade
20,40 €
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, biely
(1)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Obľúbené
Zone
Téglik na zubné kefky Nova One
Kameninový, čierny, ø 8 cm, výška 10 cm
(43)
Na sklade
21,63 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Femme
Na kozmetiku, z plexiskla, 22,5x12,5 cm, výška 8 cm
(467)
Na sklade
Posledný kúsok
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(38)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Toy's Delight Train
Syntetický, bez vlasu, okrúhly, s vianočným motívom, červený, ø 160 cm
(1)
Na sklade
87 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Koberec Remy
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 160x230 cm
Na sklade
Posledné kúsky
171 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Sprchový záves Pioppo
S kvetinovým vzorom, zelený, 180x200 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Košík Kago M
Drôtený, kovový, modrý, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Metaltex
Sušiak na bielizeň Iseo
Závesný, biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 2 m
(450)
Na sklade
7,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Krbové náradie Ashi
5 ks, 22x22 cm, výška 76 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
269 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 4 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiaky na pokrievky v súprave CupboardStore
4 ks, bez vŕtania, plastové, 19x2 cm, výška 4 cm
(87)
Na sklade
16,90 €
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Maximex
Protišmyková podložka Comfort
Do vane, 36x125 cm
(63)
Na sklade
23,40 €
Do košíka
Do košíka
Compactor
Úložný box pod posteľ
Látkový/plastový, výška 15 cm
(213)
Na sklade
7,80 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Šálky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, s tanierikom, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
24,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
WC kefa Hexa
Keramická, biela, 12x12 cm, výška 39,5 cm
(57)
Na sklade
18,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Zrkadlo Violeta
Nástenné, 47x61,5 cm
(2)
Na sklade
130 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Touch
Dotykový, oceľový, matne čierny, 30 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
143 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Wenko
Stojan na toaletný papier Debar
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 18x18 cm, výška 73 cm
(36)
Na sklade
54 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Pracovný stôl Langley
V dekore duba, 50x100 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
494 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Nádoba na kvasenie zeleniny Tasty+
1,6 l, plastová
(8)
Na sklade
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Maximex
Záves
Do dverí, s ornamentmi, v prírodnej farbe, 90x200 cm
(41)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Kave Home
Kúpeľňová predložka Azuray
Drevená, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
22,92 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Nádoba na varenie v pare
15x25 cm, sklenená
(1)
Na sklade
31,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Polka Dot
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, bodkované, biele/sivé, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Rex London
Cestovný hrnček Sausage Dog
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(8)
Na sklade
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Esschert Design
Rohožka Ornament
Z kokosového vlákna, čierna/v prírodnej farbe, 40x120 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Soka
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Rohožka
Z kokosového vlákna, čierna/hnedá, 45x119,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Závesné svietidlo Malachi
Biele, z opálového skla, ø20x24 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
126 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Box na vlhčené obrúsky Smart
Plastový, 12x19 cm, výška 8 cm
(106)
Na sklade
28,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
PT LIVING
Odkvapkávač Linea
Kovový, čierny/v zlatej farbe, 49x32 cm
(57)
Na sklade
32,89 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(25)
Na sklade
14,40 €
2,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Odkladací stolík Finca
Keramický, oranžový/béžový, ø 28,5 cm, výška 42 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
13 €
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 74 cm, hĺbka 39 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
509 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Jerry Fabrics
Detská obliečka Football
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, zelená, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
26,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Oxford Denim
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(58)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Travertine
Kamenný, béžový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
376 €
94 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Styler
Zrkadlo Rosa
Nástenné, 50x50 cm
(12)
Na sklade
80 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
LEGO®
Zberateľská skrinka Iconic
Plastová, tmavomodrá, 40x15x19 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Brabantia
Stojan na toaletný papier ReNew
Oceľový, v zlatej farbe, ø 13 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
1
...
67
68
69
...
527
Načítať viac