Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 422 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Horus
Kameninová, ø 22 cm, výška 32 cm
Na sklade
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, čierny, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(282)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Z pochrómovanej ocele, v lesklej striebornej farbe, 18x16 cm, výška 59 cm
(22)
Na sklade
30,50 €
s kódom
35,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Jumbo
Na triedený odpad, čierny, 69 l
(114)
Na sklade
30,50 €
s kódom
35,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Detský koberec Funny Dots
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 160x235 cm
(40)
Na sklade
89,25 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Herkules
Teleskopický, kovový, biely, 120x11 cm, výška 300 cm
(417)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kôš na bielizeň Belize
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, 100 l
(513)
Na sklade
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledný kúsok
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Bamboo/Linen
Skladací, látkový, krémovobiely
(6)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Stojan na toaletný papier EasyStore
Plastový, biely, ø 15 cm, výška 65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér na koreničky Linus
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 4,5 cm
(388)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
5,81 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, matne čierny
(100)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Bizzotto
Záhradná jedálenská súprava Austin
Pre 2 osoby, oceľová, antracitová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
White Label
Taburet Milou
Svetlosivý, šírka 50 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
(9)
Na sklade
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 64 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 160 cm
(22)
Na sklade
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Hestia
Pre 6 osôb, 30 ks, porcelánová, modrá
(209)
Na sklade
101,15 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
6 ks, 1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(63)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bribano
Závesná, nerezová, čierna
(13)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(55)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 21x17 cm, výška 55 cm
(1103)
Na sklade
25,67 €
s kódom
30,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Bez vŕtania, kovový
(326)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Koberec Wolly
Syntetický, bez vlasu, krémovobiely, 160x240 cm
(112)
Na sklade
149,60 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (8)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Villeroy&Boch
Behúň Toy's Delight Red Christmas
Syntetický, bez vlasu, s vianočným motívom, červený, 80x200 cm
(28)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Sprchový záves Vagabonde
Biely/zelený, 180x200 cm
(71)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Snow Heart
Pre 6 osôb, 24 ks, kameninová, biela
(50)
Na sklade
109,65 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Lesina
So štetkou, čierny/v prírodnej farbe, 18x18 cm, výška 69 cm
(48)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, biela, ø 29 cm, objem 4 l
(274)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 3 l
(154)
Na sklade
23,26 €
s kódom
27,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, biela
(3)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, biela, ø 20 cm, objem 1,9 l
(228)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Na sklade
16,08 €
s kódom
18,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, ružový, ø 160 cm
(18)
Na sklade
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová
(307)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Sticks
Plastový, čierny, šírka 49 cm, výška 18 cm, hĺbka 3 cm
(124)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Cedník Black Outdoor Kitchen Sivo
Plastový
(198)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Leopold Vienna
Držiak na poháre na víno
Nástenný, kovový, čierny, 50,5x19 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
3 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 45x65x15,5 cm
(9)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
23,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Niagara
Z polyresínu, béžový, 350 ml, ø 8 cm, výška 17 cm
(33)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Tácka In the Forest
15x30 cm, keramická
(150)
Na sklade
18,70 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, krémovobiely, ø 43 cm, výška 46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Osaka
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
756,50 €
s kódom
890 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, biela, 10,5x10,5 cm, výška 35,5 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, biely, 5 l
(565)
Na sklade
20,03 €
s kódom
23,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Loretto
Zamatová, ľavý roh/do tvaru "U", vhodná pre domácich miláčikov, zelená, viacmiestna, šírka 345 cm, hĺbka 250 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
2 974,15 €
s kódom
3 499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stupienok Bambusa
Bambusový, v prírodnej farbe, výška 15 cm, nosnosť 110 kg
(158)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
517
Načítať viac