Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 656 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obaly na kvetináče v súprave Bati
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusová, oranžová, 200x160 cm
(2)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Oceľová, čierna, 47,5x35 cm, výška 50 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Oxford Lace
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, bavlnené, biele/béžové, 230x220 cm
(2)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Last Christmas
30 str.
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, oranžové, výška sedadla 67 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Reality
Závesné svietidlo Leavy
Biele, plastové, ø70x150 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Odkladací stolík Bellwood
Biely, 24x35 cm, výška 69 cm
(17)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Barek
Čierne/v medenej farbe, kovové, ø34x118 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(24)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Gava
Z borovicového dreva, 60x140 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
273,60 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Váza Hammershøi
Porcelánová, biela, ø 17 cm, výška 21 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Koberec Optica
Syntetický, s nízkym vlasom, svetlosivý, 140x200 cm
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Flair Rugs
Vnútorný a vonkajší koberec Flora
Syntetický, bez vlasu, sivý, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Behúň Its Time for Espresso
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý, 50x150 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
16,78 €
s kódom
20,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Stojan na oblečenie Roald
Pojazdný, kovový, čierny, 80x42 cm, výška 160 cm
(1)
Na sklade
23,20 €
s kódom
29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Nočný stolík Farsta
V dekore duba, čierny, 40x30 cm, výška 12 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
149,60 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Air
Látkový, modrý, 91x53x48 cm
(44)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský vešiak Mallen
Nástenný, šírka 40 cm, výška 20 cm, hĺbka 6 cm
(12)
Na sklade
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Flair Rugs
Behúň Orelia Global
Prateľný, syntetický, bez vlasu, modrý, 60x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White rock
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 300 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(267)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Støraa
Predsieňová zostava Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 55 cm, výška 100 cm, hĺbka 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Zrkadlo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 17 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, v terakotovej farbe, 50x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Vitaus
Detský hrací koberec City Living
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Pohovka Hero
Ženilková, vodoodolná/odolná proti škvrnám, v horčicovej farbe, dvojmiestna, šírka 171 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 57 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
635,20 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vipack
Detská posteľ Kiddy
70x140 cm, povrchová úprava: farbenie, biela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Menen
Vysoká/úzka, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 39 cm, výška 111 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
249,60 €
s kódom
312 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Calvin
6x44x61,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Trio
Stropné svietidlo Cardona
Biele, kovové, LED, prisadené , so stmievačom, ø46x10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Atlas
Závesný systém tyč, bavlnený, pruhovaný, v prírodnej farbe, 140x240 cm
(7)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Germania
Polohovací pracovný stôl Mailand
Výškovo nastaviteľný, 80x160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Predsieňová zostava Bently
Kovová, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 74 cm, výška 180 cm, hĺbka 42 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Tamara
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Panvica Space
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Ženilkový, béžový, šírka 60 cm, váha 1 kg
(2)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Camilla
25x42,5 cm
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Peak
V zlatej farbe, kovové, 12x22x28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný
(2)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Pure
Nástenné, ø 40 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
FD
Koberec Sensi Tris
Syntetický, s nízkym vlasom, v mentolovej farbe, 160x230 cm
(1)
Na sklade
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mila Home
Koberec Unique
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, sivý, 120x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 55x55 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz House
100x70 cm, tlačený, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
82
83
84
...
527
Načítať viac