Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Úložné priestory
Knižnice a regály
Knižnice a regály
...
Úložné priestory
Knižnice a regály
Knižnice a regály so zľavovým kódom
Knižnice
Nástenné knižnice
Regály
Modulárne úložné systémy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
406 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
587,20 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
4 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 168 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 015,20 €
s kódom
1 269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 67 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 67 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 168 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 511,20 €
s kódom
1 889 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 168 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 527,20 €
s kódom
1 909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Knižnica Gravure
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 150 cm, hĺbka 44 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 281,60 €
s kódom
1 602 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna knižnica Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 78 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
727,20 €
s kódom
909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Pozícia (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 50 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna knižnica Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 78 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Pozícia (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna skrinka Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
417,60 €
s kódom
522 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 75 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 100 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
364 €
s kódom
455 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna knižnica Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 78 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Pozícia (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 78 cm, výška 40 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Pozícia (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna skrinka Finca
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 110 cm, výška 210 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
694,40 €
s kódom
868 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna skrinka Basu
Z borovicového dreva, krémovobiela, šírka 40 cm, výška 210 cm, hĺbka 42 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
424 €
s kódom
530 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna skrinka Basu
Z borovicového dreva, krémovobiela, šírka 101 cm, výška 210 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 069,60 €
s kódom
1 337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárny TV stolík Basu
Z borovicového dreva, krémovobiely, šírka 200 cm, výška 53 cm, hĺbka 46 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
746,40 €
s kódom
933 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Modulárna komoda Basu
Z borovicového dreva, krémovobiela, šírka 200 cm, výška 85 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
885,60 €
s kódom
1 107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Knižnica Caz
Z preglejky, biela, šírka 95 cm, výška 180 cm, hĺbka 32 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
638,40 €
s kódom
798 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Komponent - doplnok Stories
Doručenie od 22. 10. 2026
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Komponent - doplnok Stories
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 35 cmvýška 18 cmhĺbka 35 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Komponent - polica Stories
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 110 cmvýška 35 cmhĺbka 35 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
192,80 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Modulárny policový systém Stories
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 148 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
935,20 €
s kódom
1 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Knižnica Vita
Kovová, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 80 cm, výška 170 cm, hĺbka 36 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Knižnica Urban
V dekore duba, z MDF, čierna/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 180 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 87,5 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
Regál Aviva
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 218 cm, výška 180 cm, hĺbka 34,5 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 144 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
Regál Aviva
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 180 cm, hĺbka 34,5 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Kalune Design
Knižnica Bates
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 160 cm, hĺbka 20 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Knižnica Harmon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 127 cm, hĺbka 25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Knižnica Step
V dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 75 cm, hĺbka 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Knižnica Step
V dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 168,5 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
207,20 €
s kódom
259 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Komponent - dvierka Mistral Kubus
2 ks, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 32 cmvýška 33 cmhĺbka 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
89,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Komponent - dvierka Mistral Kubus
2 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 32 cmvýška 66 cmhĺbka 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
149,60 €
s kódom
187 € bez kódu
93,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Modulárny policový systém Mistral Kubus
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 68,5 cm, výška 69 cm, hĺbka 32,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hĺbka (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Komponent - dvierka Mistral Kubus
2 ks, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 32 cmvýška 33 cmhĺbka 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Modulárny policový systém Mistral Kubus
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 68,5 cm, výška 69 cm, hĺbka 27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hĺbka (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Modulárny policový systém Mistral Kubus
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 169 cm, výška 69 cm, hĺbka 32,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
539,20 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Modulárny policový systém Mistral Kubus
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 68,5 cm, výška 69 cm, hĺbka 27 cm
Na sklade
Posledný kúsok
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Modulárny policový systém Mistral Kubus
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biely, šírka 136 cm, výška 69 cm, hĺbka 32,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
463,20 €
s kódom
579 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
TV stolíky
Komody
Vitríny
Šatníkové skrine
Ostatné úložné priestory
Detské skrine a úložné priestory
Organizéry do skrine