Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Koberce a rohožky
...
Kategórie
Koberce a rohožky
Luxusné koberce a rohožky
Koberce
Vonkajšie koberce
Detské koberce
Koberce na schody
Rohožky
Kože a kožušiny
Predložky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Šírka
Dĺžka
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (8)
7 168 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Mila Home
Detský koberec Jungle
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 150 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Detský hrací koberec Into The Space
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, tmavomodrý, ø 150 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Universal
Vnútorný a vonkajší koberec Manila
Syntetický, bouclé, bez vlasu, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1204
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový, ø 160 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detský koberec Cherry
S prímesou vlny, s nízkym vlasom, 86x76 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Armada
Koberec Piramit
Prateľný, syntetický, bez vlasu, biely/čierny, 120x180 cm
(154)
Na sklade
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Obľúbené
Universal
Koberec Norge Dots
Syntetický, shaggy, krémovobiely, 160x230 cm
(195)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Puddle
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, modrý/béžový, ø 150 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1203
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, v striebornej farbe, ø 160 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Detský hrací koberec Big World
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 150 cm
(5)
Na sklade
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Connely
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, sivobéžový, 78x150 cm
Na sklade
Posledný kúsok
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Clyde Cast
Syntetický, bez vlasu, sivý, 155x235 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1202
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, zelený, ø 160 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Native Natural
Kožušina
Ovčia, biela, 60x120 cm
(177)
Doručenie od 23. 10. 2026
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Novinka
Universal
Koberec Ona
Syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, béžový, 120x160 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1405
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, hnedý, ø 160 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Cottage Warmth
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 20x65 cm
(8)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Snuggle Nienchen
Prateľný/ručne tkaný, bavlnený, krémovobiely, 120x137 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Floral Path
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(20)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Detský hrací koberec Furry World
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 150 cm
(9)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Esschert Design
Rohožka
Hnedá, 42x66,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Kids
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, ružový/sivý, 120x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Black Marble
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, tmavosivý, ø 160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Golden Marble
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(6)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Desert 1302
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, béžový, ø 160 cm
(1)
Na sklade
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1401
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, hnedý, ø 160 cm
(2)
Na sklade
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1402
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, hnedý, ø 160 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Timber 1403
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, hnedý, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Detský koberec Balloon
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 120x170 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1202
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Golden Leaves
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, modrý/v zlatej farbe, ø 150 cm
(4)
Doručenie od 15. 12. 2026
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Behúň Siroco
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 80x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Animal Park
Syntetický, s nízkym vlasom, béžový, 160x235 cm
(41)
Na sklade
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
FD
Detský koberec Paws Light Beige
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový, ø 133 cm
(1)
Doručenie od 1. 12. 2026
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detská hracia podložka Adventure
Ø 112 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Rosy Bandas
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
(5)
Doručenie od 15. 12. 2026
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Summer in Havana
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Méridional
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, zelený, ø 160 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší behúň Bahama
Syntetický, s nízkym vlasom, zelený, 80x250 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
FD
Detský koberec Joyful Mint
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, zelený/slonovinový, ø 133 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Toy's Delight Nutcracker
Syntetický, bez vlasu, okrúhly, s vianočným motívom, červený, ø 160 cm
(1)
Na sklade
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Fiesta
Prateľný, syntetický, bez vlasu, antracitový, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Ibiza 1903
Prateľný, syntetický, bez vlasu, béžový, 120x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Fiete
Syntetický, s nízkym vlasom, 120x170 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Konfetti
Syntetický, s nízkym vlasom, 120x170 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Tiny Zoo
Syntetický, s nízkym vlasom, 120x170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Koberec Zigzag
Syntetický, s prímesou juty, bouclé, bez vlasu, čierny/v prírodnej farbe, 120x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Detský koberec Clown
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, ø 120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
27
28
29
...
41
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Rohožky
Koberce
Kože a kožušiny
Koberce na schody
Shop the look