Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Luksusowe kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
493 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave DoorStore
2 ks, so stojanom, plastové, 31 x 24,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Soľnička a korenička Hammershøi
Porcelánová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Krájač Tasty+
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
31,22 €
s kódom
39,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,09 €
s kódom
38,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šalátový príbor Hammershøi
2 ks, drevený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
30,64 €
s kódom
38,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Blera
Servírovacia, drevená, ø 30,5 cm
(2)
Na sklade
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Obar
Servírovacia, mramorová, 20 x 3 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šalátový príbor Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Cukornička Theo
Kameninová, čierna, objem 100 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Luskáčik na orechy Blisk
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Súprava nožov Chop
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na zeleninu, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nerezová ocieľka Trino
Nerezová
Na sklade
Posledný kúsok
30,14 €
s kódom
37,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Soľnička a korenička Singles
Kovová
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
18,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kilner
Zaváracie poháre na výživu
190 ml, sklenené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Šalátový príbor Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Doštička Cut&Carve
Plastová, 41 x 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
37,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Naparovač
Ø 22 cm, silikónový, zelený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Rustic
2 ks, hnedá, drevená
(30)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Mepal
Súprava kuchynského náčinia Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Doručenie od 23. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha
Červená, kovová, nosnosť 5 kg
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Porcelánová, biela, objem 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Dosky v súprave Rustic
2 ks, servírovacie, drevené
Na sklade
28,64 €
s kódom
35,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Súprava na prípravu orieškového mlieka Veggie
2 ks, 1 l, plastová
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
27,98 €
s kódom
34,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Lis
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brabantia
Mlynčeky Profile
2 ks, v matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Krájač
Na cesto, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava nožov Emma
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Dosky v súprave
2 ks, plastové, 37 x 25 cm
(2)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Dosky v súprave Amare
2 ks, servírovacie, keramické
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava koreničiek Black
16 ks, so stojanom, sklenené
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Set na výrobu kvásku so stierkou
2 ks, 700 ml, sklenený
(16)
Na sklade
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Duo
2 ks, sivá, sklenená
(71)
Na sklade
27,19 €
s kódom
33,99 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Doštička Choptima
Plastová, 36 x 26 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská váha
V striebornej farbe, digitálna, z nehrdzavejúcej ocele, nosnosť 5 kg
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Biela, objem 200 ml
(4)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny MODROBÍLÁ
2,8 l, keramická
(15)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Podložka na pečenie
60 x 45 cm, silikónová
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Strúhadlo Tasty+
Univerzálne
Na sklade
Posledné kúsky
26,54 €
s kódom
33,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Odette
Z kostného porcelánu
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Metlička RÅ
Na sklade
Posledné kúsky
26,10 €
s kódom
32,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské kliešte GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
26,01 €
s kódom
32,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nôž Trino
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,97 €
s kódom
32,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia