Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie · Hendi
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Hendi
82 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, kovový/látkový, 19x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,23 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Set na prípravu koktailov BAR UP
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Hendi
Náhradné diely pre šľahačkovú fľašu v súprave Profi Line
8 ks, kovové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,13 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 12 ks
Hendi
Lyžičky na zmrzlinu v súprave Profi Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,12 €
1,01 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Dezertné vidličky v súprave Kitchen Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
8,30 €
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Strojček na cestoviny
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Kávové lyžičky v súprave Kitchen Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,37 €
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Kuchynský teplomer
Digitálny
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Kuchynské nožnice Kitchen Line
Na hydinu
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,51 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Plech
Na pizzu, okrúhly
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,11 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Zapekacia miska
Ramekin, ø9 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,30 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Hendi
Podnos s vekom
30x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,39 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Steakové nože v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,27 €
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Obracačka
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,27 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,70 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Brúska na nože
Plastová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Magnetická lišta
Plastová, čierna
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
12,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Hendi
Minútka
Digitálna, čierna
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,90 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Sekáčik, dĺžka čepele 18 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
19,28 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Chladiaca nádoba
Z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, 18x25 cm
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,05 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Zapekacia misa
Ramekin, ø12 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
6,27 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Hendi
Zapekacia misa
Ramekin, ø7 cm, porcelánová
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
3,49 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Hendi
Nástavce na zdobenie
Počet nástavcov 5 ks
Doručenie od 19. 10. 2026
17,24 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Muddler
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
10,39 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Súprava nožov
9 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: guma
Doručenie od 19. 10. 2026
89 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Panvica Titanium Professional
S nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
63 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Hendi
Panvica Titanium Professional
S nepriľnavým povrchom, ø 32 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
70 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Hendi
Rajnica
Nerezová, 1 l, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
24,08 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž
Z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 9 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
11,75 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Plátkovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 21,5 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
14,31 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Panvica Marble Professional
S nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
37,90 €
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Hendi
1
2