Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 805 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Cyril
Porcelánový, vínovočervený/slonovinový, ø 32,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Taniere v súprave Odette
2 ks, hlboké, ø 23,5 cm, z nového kostného porcelánu, biele
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Meridian
Kameninová, slonovinová, 240 ml
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Odette
Z kostného porcelánu
Na sklade
Posledný kúsok
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Glass Bowl
Sklenený, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,89 €
s kódom
35,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Bento
Delený, 2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Black+Blum
Termofľaša
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
31,75 €
s kódom
37,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Sagaform
Termofľaša Truls
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Miska Doris
Na polievku, smaltovaná, tmavozelená, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,20 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Panvica Doris
Smaltová, ø 23,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,82 €
s kódom
28,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Čierny/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Termohrnček Tova
320 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlomodrý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Hrnček Doris
380 ml, kovový, krémovobiely
Na sklade
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Sagaform
Fľaša Tessa
750 ml, cestovná, plastová, svetložltá
Na sklade
Posledné kúsky
8,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška Vide
Čierna, 5 l
Na sklade
Posledné kúsky
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Desiatový box Tina
Svetlosivý
Na sklade
Posledný kúsok
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Tanier Doris
Dezertný, ø 20 cm, smaltovaný, tmavozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,20 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Karafa Billi
1,4 l, z recyklovaného plastu, hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Sagaform
Fľaša Tom
650 ml, cestovná, z recyklovaného plastu, tmavomodrá
(1)
Na sklade
11,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Termoska Theo
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
38,59 €
s kódom
45,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Tekla
500 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Vreckový nožík Mushroom
Na huby, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gurken
2 ks, čierna/v prírodnej farbe, keramická
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Fľaša Ture
650 ml, cestovná, z recyklovaného plastu, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Svetločervená, 350 ml
(90)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Kulig
Príbor Luce
Pre 4 osoby, 24 ks, antikoro, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Odmerka s víčkom Chef It
Sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Detská jedálenská súprava Little Farm by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Active
600 ml, cestovná/s náustkom, plastová, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
700 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviová zelená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Fairy Garden by Little Dutch
300 ml, plastový, svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Sunshine & Rainbow
200 ml, plastový, béžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Detský desiatový box Forest Friends by Little Dutch
S vidličkou, plastový, svetlomodrý, 750 ml
(1)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Fairy Wonders by Little Dutch
Plastová, biela/ružová, 400 ml
(59)
Na sklade
Posledný kúsok
14,45 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetločervený
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, béžová, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,35 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Fľaša Ellipse
500 ml, cestovná/s náustkom, plastová, šalviová zelená
Na sklade
Posledné kúsky
10,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Sunshine & Rainbow
2 ks, plastové, béžové, 2x polievková lyžica
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
7,07 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Detská fľaša Campus
Plastová, modrá, 600 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
11,05 €
s kódom
13 € bez kódu
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 750 ml/1,5 l/3 l
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Ellipse
500 ml, cestovná, plastová, šalviová zelená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Sito Chef It
Plastové
Na sklade
Posledné kúsky
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sunshine & Rainbow
3 ks, 3 ks, plastové, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Súprava kuchynského náčinia Chef It
Plastová, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,60 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
900 ml, cestovná, tritánová, svetločervená
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
19,55 €
s kódom
23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Mepal
Pomôcky na pečenie v súprave Chef It
3 ks, plastové
(1)
Na sklade
30,60 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
...
66
Načítať viac