Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 815 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Brandani
Tácka Vegan
Ø 26 cm , porcelánová
(1)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Potravinová škatuľka
Sivá
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Strúhadlo na syr 3in1
Univerzálne
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 4,2 l
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Orion
Krájač na cesto
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
5,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Colorine
Kameninová, krémovobiela, ø 12 cm, objem 385 ml
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Sass & Belle
Príbor Sakura
Pre 5 osôb, 5 ks, bambusový, v prírodnej farbe
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Sass & Belle
Príbor Kyoto
Pre 5 osôb, 5 ks, bambusový
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sass & Belle
Podložka na paličky Cat
Pre 5 osôb, 2 ks, z porcelánu, biela/oranžová
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Sass & Belle
Príbor Pastel
Pre 5 osôb, 5 ks, bambusový
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, modrá, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Coralie
400 ml, keramický, červený/modrý
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sass & Belle
Detský hrnček Lilac
225 ml, keramický, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Surprise Penguin
350 ml, v mentolovej farbe
(5)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sass & Belle
Soľnička a korenička Ragdoll Cat
(1)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Cherry
400 ml, svetloružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Dóza Garlic
Na cibuľu a cesnak, krémovobiela
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Čajová súprava Surprise Cat
Porcelánová
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cattara
Stolový gril Omega 2v1
Čierny, kovový, príkon 1100 W
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Príbor Hestia
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v medenej farbe
(4)
Na sklade
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Servírovacia súprava na tortu Bronte
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Tácky v súprave Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Servírovacia súprava na tortu Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bizzotto
Šalátový príbor Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Tanier Daryel
Servírovací, ružový/krémovobiely
Doručenie od 22. 10. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Yes Everyday
Misy v súprave Knossos
2 ks, na ovocie/na šalát, drevené, biele, ø 30,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Knossos
2 ks
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Yes Everyday
Misa Thara
Na šalát, drevená, zelená, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bizzotto
Príbor Bronte
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Dózy v súprave Tula
4 ks, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Chladiaca taška Budva
Khaki
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Taniere v súprave Viola
4 ks, ø 21 cm, kameninové, sivobéžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, béžové, 360 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
6,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Dózy v súprave Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na múku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na cestoviny/na cukor/na sušienky/na kakao, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Etažér Rifbjerg
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, ø 25 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
7,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Kanvica na čaj Kumi
1 l, keramická, tmavohnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
60 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Hrnček Kumi
290 ml, keramický, tmavohnedý
Na sklade
Posledné kúsky
9,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Tácka Makoto
13x27 cm, kameninová
Na sklade
31,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
90 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Moli
2 ks, svetložltá, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Šálka Makoto
Kameninová, na espresso, krémovobiela, 50 ml
Doručenie od 27. 10. 2026
13,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Blomus
Cukornička Kumi
Keramická, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Kanvica na čaj Makoto
1 l, so sitkom, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 27. 10. 2026
91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
100 ml, na likér
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Kanvička na mlieko Kumi
290 ml, keramická, tmavohnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
19,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
66
Načítať viac