Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 838 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Hendi
Lis na tortilly
Z liatiny
(3)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
VacuVin
Krídlová vývrtka
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termofľaša IceFlow™ Bottle Fast Flow Violet Blossom
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Desiatový box All Day Arista Mini Lunch Box Dew Drop
4 l, textilný, fialový
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, šalviový zelený
(3)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružový
(1)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 300 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 180 ml, na sekt
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, šalviová zelená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
15,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Dóza Essentials
Na cibuľu a cesnak, keramická, antracitová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Dóza Essentials
Na soľ, keramická, antracitová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Súprava nožov Leura
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: keramika
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Dóza Essentials
Na zemiaky, keramická, biela
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Džbán Areca
Sklenený, khaki, 1,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Dripper Singles
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Škatuľka na čaj Tower
Kovová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
2,3 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastová, čierna
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
19,38 €
s kódom
22,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Panvica Space
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
118,15 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Joseph Joseph
Dosky v súprave Folio Slim
3 ks, so stojanom, plastové, 31,5 x 23 cm
(4)
Na sklade
49 €
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Duo
Plastová, 4 ks
(3)
Na sklade
21,35 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Doštička Chop2Pot
Plastová, 38 x 21 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,36 €
s kódom
19,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Fusion Wok Set
Z nehrdzavejúcej ocele, 3 ks
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Rajnica Space
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,3 l, ø 15 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov so stojanom Elevate Bamboo
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Panvica Space
S keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Panvica Space
S keramickým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny/na cestoviny, plastové, sivozelené
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava riadu Space
9 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
261,80 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Organizér na nože Duo
Plastový, sivý
(5)
Na sklade
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Hrniec Space
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 8,1 l, ø 25 cm, na indukčný varič
Doručenie od 22. 10. 2026
122,40 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Kastról Space
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,1 l, ø 28 cm, na indukčný varič
Doručenie od 22. 10. 2026
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Karafa Nature
2 l, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Sagaform
Soľnička a korenička Nature
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
28,11 €
s kódom
33,07 € bez kódu
16,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Brick
Plastová, žltá, 390 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Orion
Príbor Shape
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Príbor Satin
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Príbor Bright
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(6)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Príbor KEMP
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Príbor Mirror
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
28
29
30
...
66
Načítať viac