Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 813 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Gense
Mlynček Dorotea
V lesklej striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 26. 10. 2026
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Thebe
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gense
Príbor Rejka
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
113,05 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gense
Príbor Dorotea
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gense
Steakové nože v súprave Norm
Pre 4 osoby, 4 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Plech Kobber
Meď, 35 x 25,5 cm, maximálna teplota 220 °C
Doručenie od 26. 10. 2026
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Hrniec Kobber
S pokrievkou, nerezový/medený, 3 l, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,60 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gense
Príbor Norm
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
175,95 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Dózy v súprave
3 ks, 1 l/1,3 l/1,7 l, na potraviny/na cestoviny, sklenené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 30 cm, kovový, čierny
(5)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 26 cm, kovový, v zlatej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 30 cm, kovový, čierny
(2)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Misky v súprave Romance
3 ks, kompótové/na šalát, sklenené, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 28 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Etažér Harlequin
Sklenený, ø 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Kuchynská váha
V prírodnej farbe, digitálna, bambusová, nosnosť 5 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks, zelené, 3,5 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Jedálenská súprava
Pre 6 osôb, 14 ks, keramická, biela/modrá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Twist Flip Frost
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(1)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Flip Straw 2.0 Black
1,9 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(1)
Na sklade
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Chladiaci box Adventure series Rose Quartz
Svetloružový, 15 l, plastový
Na sklade
Posledné kúsky
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, sivý/v zlatej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na koláč
36 x 6 cm, silikón
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave
10 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na chlieb
31 x 13 cm, silikón
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
24 x 24 cm, nehrdzavejúca oceľ
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na nanuky
Silikónová
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
28 x 20 cm, nehrdzavejúca oceľ
(4)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na nanuky
Silikónová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie Charlotte
26 x 23,5 cm, silikón
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie Dome Latte
28 x 14 cm, silikón
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Blomsterbergs
Paličky na nanuky
4 ks, plastové
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, keramické, s tanierikom, čierne, 240 ml
(5)
Na sklade
64 €
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Príbor
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Soľnička a korenička Singles
Kovová
(2)
Na sklade
32,18 €
s kódom
37,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Minútka Singles
Svetlosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Termokanvica Singles
600 ml, čierna
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, béžový
(107)
Na sklade
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Zone
Stojančeky na vajíčka v súprave Singles
4 ks, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
9,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Dózy v súprave
3 ks, 450 ml/1 l/1,5 l, na potraviny, sklenené
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Teleskopický odkvapkávač do drezu Drainflex
Plastový
(18)
Na sklade
9,35 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Krájač Cube
Univerzálny, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Rajnica GrandChef+
Na pečenie, 1,3 l, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
31,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
31
32
33
...
65
Načítať viac