Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 815 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Srdíčka
2 ks, keramické, na cappuccino, biele, 230 ml
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Doštička Mango
Servírovacia, drevená, ø 39 cm
(17)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Náhradné filtre do filtračnej kanvice v sade
3 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Dóza Špagety BLACK
2,6 l, na cestoviny, kovová, čierna
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Miska Kumi
Keramická, tmavohnedá, ø 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v svetlo prírodnej farbe, ø 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Pawsome Parent
350 ml, keramický, béžový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
IHR
Hrnček Tulip Meadow
75 ml, porcelánový, fialový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
IHR
Dóza Schwarzwaldmadel
100 ml, na sypaný čaj, kovová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku, kameninová, zelená/čierna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
Na sklade
25,07 €
s kódom
29,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Zone
Krájač Singles
Na vajce
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na likér
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Na sklade
23,68 €
s kódom
27,86 € bez kódu
13,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Na sklade
23,68 €
s kódom
27,86 € bez kódu
13,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Qwetch
Termohrnček Originals
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
SMEG
Kávovar na prekvapkávanú kávu 50's Retro Style
Čierny, na filtrovanú kávu, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,4 l, príkon 1050 W
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
213 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Haden
Hriankovač Heritage
Čierny, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 815 W
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Lobelia
2 ks, keramické, modré/béžové, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kilner
Set na výrobu kvásku so stierkou
Sklenený
(15)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kilner
Zaváracie poháre na výživu
190 ml, sklenené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Misky v súprave Gigogne
6 ks, sklenené, 500 ml, ø 14 cm
(10)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
2,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 310 ml
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 250 ml
(10)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Lola
6 ks, 200 ml, na whisky
(2)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Duralex
Misa Gigogne
Sklenená, ø 31 cm, objem 580 ml
(9)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
2,1 l, na potraviny, plastová
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
8,50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Súprava na whisky Jaxon
1,28 l
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Fľaša Tempa
890 ml, ružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, tmavomodrá, 250 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Šejker s príslušenstvom Aurora
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Doštička s príslušenstvom Fromagerie
4 ks, 25 x 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Misky v súprave Host
3 ks, servírovacie, kameninové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Leopold Vienna
Whisky set
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kitchen Craft
Chemex s filtrom La Cafetiere
Sklenený
(15)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kitchen Craft
Kanvica na kávu La Cafetiere
Sivá, z nehrdzavejúcej ocele, objem 600 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Podložky pod hrniec v súprave Xmas
12 ks, keramické, ø 21 cm
(1)
Na sklade
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Glosia
Pre 4 osoby, 16 ks, kameninová, modrá
(88)
Na sklade
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Glosia
Pre 6 osôb, 24 ks, kameninová, béžová
(196)
Na sklade
122,40 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Design Letters
Hrnček Favourite
250 ml, porcelánový, zelený
(9)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Orient
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, modrá
(151)
Na sklade
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Hestia
Pre 6 osôb, 30 ks, porcelánová, modrá
(209)
Na sklade
101,15 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Brandani
Hrnček Lo schiaccianoci
400 ml, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Príbor Posate Imperial
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Súprava nožov so stojanom
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(104)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Súprava kuchynského náčinia Rustic
Drevená, 4 ks
(29)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
47
48
49
...
66
Načítať viac