Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 812 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
súprava 12 ks
Hendi
Dezertné vidličky v súprave Profi Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,47 €
0,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Zapekacia misa
Ramekin, ø12 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,27 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, 18x25 cm
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,05 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Termokanvica
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,54 €
s kódom
27,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Lopatka na ľad
Kovová
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Palička na mäso
Kovová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Nôž
Na syr, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 13 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, kovový/látkový, 19x19 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,23 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Nôž Kitchen Line
Vykosťovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Vykrajovadlo
Na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 12,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,97 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Steakové nože v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,27 €
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nástavce na zdobenie
Počet nástavcov 5 ks
Doručenie od 19. 10. 2026
17,24 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Kuchynské nožnice
Na hydinu
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Bombičky na šľahačku v súprave
24 ks, kovové
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
súprava 6 ks
Hendi
Steakové vidličky v súprave
6 ks, antikoro, čierne/v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,49 €
1,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Mandolína
Na zeleninu
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Obracačka
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,27 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,86 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Dezertné vidličky v súprave Kitchen Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
8,30 €
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Hendi
Krájač na cesto
Z nehrdzavejúcej ocele
(26)
Na sklade
6,57 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Sekáčik, dĺžka čepele 18 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
19,28 €
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Kávové lyžičky v súprave Kitchen Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,37 €
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Muddler
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
10,39 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Plech
Na pizzu, okrúhly
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,11 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž
Z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 9 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
11,75 €
Do košíka
Do košíka
Hendi
Kuchynský teplomer
Digitálny
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Steakové nože v súprave
6 ks, antikoro, čierne/v striebornej farbe
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
11,15 €
1,86 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Misa Face to Grey
Na šalát, keramická, biela
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Tanier Face to Grey
Servírovací, keramický, biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Tanier Face to Grey
Servírovací, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na nože
Plastový, sivý
(61)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Obracačka Dyna
Plastová
(17)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(21)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odmerka Layer
Plastová
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
12,70 €
s kódom
14,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, čierna
(12)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,95 €
s kódom
18,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Balvi
Solnička Salt
Keramická
(9)
Na sklade
12,27 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Metlička Twist Whisk Sky
Plastová
(20)
Na sklade
15,21 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava dosiek a nožov so stojanom Nest Plus
6 ks, plastová, 35,5 x 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Duo
2 ks, sivá, sklenená
(71)
Na sklade
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Lis na cesnak CleanForce
(13)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Odšťavovač JuiceMax
Plastový
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,23 €
s kódom
22,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Nastaviteľná odmerka Measure-Up
Plastová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
10,36 €
s kódom
12,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave Nest
3 ks, plastové, 32 x 6,5 cm
(18)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
49
50
51
...
66
Načítať viac