Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 838 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Miska s cedidlom
Na šalát, biela/sivá, ø 28 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na muffiny
35 x 26 cm, kov
(27)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na chlieb
30 x 11,5 cm, nehrdzavejúca oceľ
(60)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na bábovku
ø 26 cm, kov
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na tortu Springform
ø 26 cm, kov
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Krájač
Na vajce, z nehrdzavejúcej ocele
(105)
Na sklade
4,25 €
s kódom
5 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Univerzálne
(44)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Univerzálne
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Metlička
(69)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Zlievacie cedidlo
Plastový
(123)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Šálky v súprave Burlesque
2 ks, porcelánové, s tanierikom, biele, 200 ml
(169)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Burlesque
2 ks, na polievku, porcelánové, biele, ø 13,5 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Hrnčeky v súprave Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, biele
(90)
Doručenie od 3. 11. 2026
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Jedálenská súprava Burlesque
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela
(165)
Na sklade
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Kuchynská váha
V striebornej farbe, digitálna, z nehrdzavejúcej ocele, nosnosť 5 kg
(11)
Doručenie od 22. 10. 2026
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Súprava riadu Anett
10 ks, nerezová, na indukčný varič
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Lis na cesnak Luxy
Kovový
(163)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Panvica Cookcell
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(12)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Orion
Ploskačka s príslušenstvom
210 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Súprava riadu Grande
7 ks, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Multifunkčný mlynček s nástavcami
Z nehrdzavejúcej ocele
(85)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Etažér
Porcelánový, biely, ø 25,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Emile Henry
Zapekacia misa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická, maximálna teplota 270 °C
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
43 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
súprava 2 ks
Emile Henry
Zapekacie misy v súprave
Ramekin, 2 ks, ø10 cm, keramické, maximálna teplota 270 °C
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
18,38 €
9,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Nádobka na maslo
Keramická, červená, 11,5x17 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Fľaša na olej
Objem 400 ml, keramická, červená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Naberačka Profi Plus
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
26,43 €
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Brúska na nože
Plastová
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
37,87 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
WMF
Strúhadlo
Univerzálne
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
30,79 €
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Rajnica Mini
Nerezová, 700 ml, ø 12 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
27,89 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
28x22 cm, ratanová
(48)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
Ø 25 cm, ratanová
(57)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, čierny
(20)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Lis na zemiaky Aero
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Lis na cesto Cookie
Počet nástavcov 24 ks
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Mažiar
Porcelánový, ø 9 cm
(106)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny
4 l, plastová
(24)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Pekáč Grande
22,5x35,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrniec Grande
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Panvica Grande
Na lievance, s nepriľnavým povrchom, ø 27 cm, na indukčný varič
(146)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Orion
Panvica Grande
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Panvica Grande
Na palacinky, ø 27 cm, na indukčný varič
(68)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Varná kanvica
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 2,7 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Rajnica
Nerezová, 1,25 l, ø 16 cm, na indukčný varič
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrniec Profi
Tlakový, s pokrievkou, nerezový, 5 l, ø 21 cm, na indukčný varič
(29)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrniec ANETT
Na cestoviny, s pokrievkou, nerezový, 6 l, ø 22 cm, na indukčný varič
(7)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Gran Gala
Dezertný, ø 21 cm, porcelánový, biely
(64)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Riccioli di Fata
Porcelánová
(128)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
60
61
62
...
66
Načítať viac