Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 818 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
iDesign
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 180 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,89 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Lily
2 ks, 320 ml
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Patrizia
2 ks, na polievku, kameninové, žlté/modré/ružové, 350 ml, ø 11,5 cm
(17)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Mlynček na mak Handy
Biely, keramický
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Mixér President
Krémovobiely, plastový, objem 600 ml
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
77 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
La Rochére
Poháre v súprave Troquet
4 ks, 220 ml, na whisky
(53)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Šálka Milani
Keramická, žltá/svetlozelená, 400 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,70 €
s kódom
14,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Panvica Cookcell
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 28 cm, na indukčný varič
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
Joseph Joseph
Naparovač Bloom
Z nehrdzavejúcej ocele, zelený/v striebornej farbe
(12)
Na sklade
23,44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brandani
Dóza Medicea
Na kávu/na sypaný čaj, porcelánová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Valentin
300 ml, so sitkom, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Cedník Droplet
(2)
Na sklade
15,19 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 22 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Orion
Šálka Louka
Porcelánová, s tanierikom, biela/fialová, 280 ml
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Creamy
255 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Podložka na pečenie
60 x 40 cm, silikónová
(2)
Na sklade
16 €
s kódom
18,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 28,5 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tanier Louka
Servírovací, porcelánový, biely/fialový
(3)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, sivý
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Odšťavovač Fattoria
Keramický
(7)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Škatuľka na čaj
Bambusová, v prírodnej farbe
(292)
Na sklade
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Cestovné príbory v súprave To Go
Pre 1 osobu, 3 ks, antikoro, čierne/v striebornej farbe
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
4 ks, 250 ml, na sekt
(4)
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Kontaktný gril OptiGrill+ GC717810
Čierny, kovový, príkon 2000 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
157 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dóza
500 ml, na potraviny, sklenená, čierna
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
Zone
Košík na pečivo Singles
Čierny, kovový/látkový, ø 25,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
38,31 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misa Pixie
Na šalát, kameninová, zelená, ø 28,5 cm, objem 3,4 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
31,97 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Odmerka Delícia
Sklenená
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
15,84 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Vila
400 ml, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Hrniec Drone
Tlakový, nerezový, 7 l, ø 22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Príbor Posate Old
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(2)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Doštička
Bambusová, 33 x 25 cm
(119)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Orion
Chladiace vložky v súprave
2 ks, modré
(4)
Na sklade
4,40 €
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie Heart
30 x 17,5 cm, silikón
(5)
Na sklade
12,93 €
s kódom
15,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Nôž
Filetovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Cedník Prescott
Z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Hermia
Karafa s pohárom v súprave
1 l, sklenená
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
500 ml, delený, tyrkysovomodrý
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Tescoma
Forma na chlieb Delicia
30 x 13 cm, keramika
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Ø 27 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tescoma
Naberačka President
Ø 12,5 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
16 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Cestovné príbory v súprave Mimo
Pre 1 osobu, 6 ks, antikoro, v ružovo zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Karafa Nature
2 l, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
YAMAZAKI
Dózy v súprave Tower
3 ks, 650 ml, na múku/na sypké potraviny, plastové, biele
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
24,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
WMF
Krájač Gourmet
Na vajce
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
32,79 €
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
...
66
Načítať viac