Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 824 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Kütahya Porselen
Šálky v súprave Eyes
4 ks, keramické, na espresso/s tanierikom, 90 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kilner
Nádoba na nápoje
5 l
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Džbán Lemonade
Sklenený, zelený, 1,3 l
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, čierny/sivý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Hrniec GrandChef+
Na pečenie, 6 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
67 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Minútka Singles
Čierna
(8)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Kávovar President
V striebornej farbe, pákový, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
205 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Fľaša k výrobníku sódy Brus
Plastová, objem 1,15 l
Na sklade
25,50 €
s kódom
30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Palička na mäso
Kovová
(41)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Doštička Marmore
Servírovacia, kamenná, 30 x 15 cm
(3)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Termohrnček Ellipse
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviový zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detský príbor Lili
3 ks, plastový/zo silikónu, ružový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledný kúsok
11,78 €
s kódom
13,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, zelený
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
VacuVin
Krídlová vývrtka
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Košík na pečivo
Čierny/sivý, ø 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
s kódom
17,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neo
335 ml, keramický, na latte, zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
28x22 cm, ratanová
(48)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Hendi
Panvica Marble Professional
Na palacinky, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 28 cm, na indukčný varič
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,17 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Misa Toppu
Na ovocie, kameninová, béžová, ø 30 cm
Na sklade
Posledný kúsok
127,49 €
s kódom
149,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Speckled
3 ks, na sušienky, kovové, čierno-biele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Sunshine & Rainbow
2 ks, plastové, béžové, 2x polievková lyžica
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,07 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave
4 ks, 100 ml, na espresso, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detské hrnčeky v súprave Darby
2 ks, 200 ml, kameninové, krémovobiele
Na sklade
Posledný kúsok
18,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Misa Lorson
Kameninová, svetlosivá, ø 29 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tácka Retro
Ø 16 cm , servírovacia, porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
17 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Hendi
Set na prípravu koktailov BAR UP
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,96 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Fuori
2 ks, 250 ml, keramické, na cappuccino, tmavozelené
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,57 €
3,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
BonBistro
Šálka Azul
Porcelánová, na cappuccino, biela/modrá, 200 ml
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na chleby v súprave
3 ks, 15,5 x 4,5 cm, kov
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Ø 28 cm, kameninový, čierny/sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
Čierny, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
187 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rotho
Dóza Loft
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,38 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Hendi
Krájač na cesto
Z nehrdzavejúcej ocele
(26)
Na sklade
6,57 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Mlynček na korenie a soľ BLACK
Čierny, drevený
(11)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Lis na citrusy Luxy
Kovový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica EM77
V striebornej farbe, plastová, objem 1,5 l, príkon 2200 W
Na sklade
Posledný kúsok
135,15 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Detský tanier Elephant
Silikónový, oranžový, 18x23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 1 l, ø 21 cm
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Lis na citrusy Fish
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Minútka Duet
Presýpacia, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,65 €
s kódom
20,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Cukornička Alhambra
Keramická, biela
(5)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm, rukoväť: drevo
(7)
Na sklade
17,44 €
s kódom
20,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Dózy v súprave
6 ks, 850 ml, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Taniere v súprave Lily
2 ks, dezertné, ø 16 cm, sklenené, svetloružové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Tácka Artisan
25x41 cm, porcelánová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
36
37
38
...
66
Načítať viac