Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 806 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
320 ml, na whisky
Na sklade
Posledné kúsky
9,35 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Nástenný otvárač Soda
Kovový
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Misa Blaze
Na ovocie, sklenená, ø 31 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Eviaya
3 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
s kódom
60 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Nástavce na zdobenie Flower
Počet nástavcov 7 ks
(2)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 250 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BonBistro
Tanierik Basic White
Porcelánový, biely, ø 14,5 cm
Na sklade
4,42 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
90 ml, na sekt
Na sklade
Posledný kúsok
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na ľad
Na sklade
8,12 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave
10 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tácka Shai
Ø 33 cm , servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Dóza Greenish
3,3 l, na potraviny, kovová, svetlozelená
(2)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Z nehrdzavejúcej ocele, 6 ks, so stojanom
Na sklade
Posledné kúsky
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Porcelánová, biela, objem 200 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Casafina
Zapekacia misa Fattoria
24x35 cm, kameninová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Luma
930 ml, so sitkom, sklenená, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Maxima
2 ks, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Martini
4 ks, textilné, zelené/hnedé, 10x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Blomus
Dezertné vidličky v súprave Stella
Pre 4 osoby, 4 ks, antikoro, čierne
Na sklade
Posledný kúsok
36,90 €
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Ploskačka s príslušenstvom
210 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Steakové nože v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,27 €
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Luskáčik na orechy Grand chef
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,85 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Artisan
Zelený, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Tácka Rural
13x30 cm, drevená
(1)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Nôž Kitchen Line
Vykosťovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Soho
2 ks, 155 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,40 €
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Kastról Brava
S pokrievkou, nerezový, 5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Termoska Ellipse
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, svetločervená/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 320 ml
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetloružové, 2x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 40 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
40 ks, kameninové, na espresso, 100 ml
Na sklade
Posledný kúsok
215,90 €
s kódom
254 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Škrabka
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Clarien
300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, krémovobiela, 210 ml
(1)
Na sklade
16,15 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Misa Face to Grey
Na šalát, keramická, biela
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Veká na skladovanie pokrmov v súprave L9849253
3 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,85 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Unicorn
Plastový, ružový, 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Meridian
Slonovinový, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, červená, 210 ml
Na sklade
9,35 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BonBistro
Šálka Basic White
Porcelánová, na cappuccino, biela, 200 ml
Na sklade
4,76 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tácka Vila
22x32 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Tanierik Duna
Kameninový, ružový, ø 14,5 cm
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2810572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
520 ml, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tácka Fae
30,5x35 cm
(1)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
46
47
48
...
66
Načítať viac