Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 820 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Dezertný, kameninový, zelený/čierny
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrnce v súprave INGENIO Eco Resist L3979202
3 ks, s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela/čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
WMF
Cedník
Z nehrdzavejúcej ocele, ø 24 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
45 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské kliešte GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,51 €
s kódom
27,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box
Delený, s vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, zelený/v striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Mandolína Multi-Grip
Na zeleninu
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Remember
Šálka Greta
Keramická, s tanierikom, ružová, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Otvárač Ilo
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
32,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Ø 27 cm, kameninový, svetlozelený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Hrnček Golden Stars
330 ml, keramický, biely
(1)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Bambino
225 ml, keramický, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Džbán Padua
Sklenený, sivý, 1,2 l
Doručenie od 26. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Odstreďovacia misa na šalát
Z nehrdzavejúcej ocele, ø 24 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
91 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Šalátový príbor Black
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
5,94 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Rajnica Mini
Nerezová, 700 ml, ø 12 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
27,89 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šalátový príbor Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Rajnica Brasserie
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,5 l, ø 17 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Šalátový príbor Black
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,94 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 5 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539543
5 ks, 1x kuchynská pomôcka/2x panvica/2x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
94 €
18,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 1,65 l, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi Poppy
2 ks, porcelánové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Dolly
370 ml, na kakao, keramický, biely
Na sklade
19,57 €
s kódom
23,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Carmel
Na polievku, kameninová, oranžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Vývrtka Grand Cru Barware
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
WMF
Poháre v súprave Kineo
4 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,88 €
8,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na tortu
ø 20 cm, silikón
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,67 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Remember
Misky v súprave Mono
3 ks, servírovacie, porcelánové, ø 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Tanier Antonia
Dezertný, ø 15 cm, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Servírovacia lyžica Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Hrniec Mini
Viacposchodový, s pokrievkou, nerezový, 3 l, ø 18 cm, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
81 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
MIJ
Miska Earth
Na polievku, keramická, sivá/v prírodnej farbe, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Miska Maise
Na šalát, porcelánová, biela, 400 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 580 ml, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Súprava riadu Mini
9 ks, nerezová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
154 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Güral Porselen
Kastról Classic
Na pečenie, s pokrievkou, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Taniere v súprave Snowflake
4 ks, dezertné, ø 22 cm, kameninové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica INGENIO Eco Resist L3979302
S nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Tácka Singles
23x35 cm, servírovacia, kovová
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Fľaša Eco
1 l, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
súprava 4 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Unlimited L7639102
4 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x rajnica, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108 €
27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Misky v súprave Romance
3 ks, kompótové/na šalát, sklenené, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Heather
Na polievku, kameninová, zelená, 500 ml, ø 17 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Džbán Kylie
Keramický, biely, 700 ml
(2)
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
57
58
59
...
66
Načítať viac