Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 834 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Premier Housewares
Misa Vine
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Nádobka na maslo Shine
Kameninová, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Súprava na sushi
12 ks, porcelánová, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Misa Gather
Na šalát, sklenená, ø 33 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Fringe Party
8 ks, papierové
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Dóza Irma
1,85 l, na potraviny, sklenená
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
French press Arne Jacobsen
Objem 1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Misa Ovio
Na polievku, porcelánová, hnedá, ø 21 cm, objem 890 ml
Doručenie od 3. 11. 2026
9,86 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Hlboký , ø 25,5 cm, porcelánový, svetlosivý
Doručenie od 3. 11. 2026
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
180 ml, na sekt
Doručenie od 14. 12. 2026
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
390 ml, na víno
Doručenie od 14. 12. 2026
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Nôž Kitchen Line
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hendi
Barové sitko
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Ručný šľahač Foodie
Čierny, plastový, príkon 170 W
Doručenie od 19. 10. 2026
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Mono
2 ks, 315 ml
Doručenie od 3. 11. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
S|P Collection
Príbor Terno
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne zlatej farbe
Doručenie od 3. 11. 2026
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Kanvica na čaj
800 ml, so sitkom, sklenená
(8)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Forma na chlieb Nest™ Bake
30 x 19 cm, oceľ
Doručenie od 22. 10. 2026
24,65 €
s kódom
29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvička na mlieko Theo
400 ml, kameninová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
SMEG
Kuchynský robot 50's Retro Style
Svetlozelený, z nehrdzavejúcej ocele, objem 4,8 l, príkon 800 W
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
583 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Pearl
370 ml, keramický, biely
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,85 €
s kódom
11,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Cukornička Theo
Kameninová, čierna, objem 100 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
32,30 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Príbor Bronte
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Stojanček na vajíčko Abeille
Sklenený, biely
(16)
Doručenie od 21. 10. 2026
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Príbor Noli
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, svetlomodrý/v striebornej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Kávový mlynček Collar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
92,65 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Etažér Nirela
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Košík na ovocie Iris
Ø 25 cm, kovový, čierny
Doručenie od 3. 11. 2026
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Fľaša Drink-It
500 ml, plastová, v lososovej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
12,75 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Kanvica na čaj Pacifica
500 ml, so sitkom, kameninová, krémovobiela
Doručenie od 21. 10. 2026
30,60 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
90 ml, na sekt
Doručenie od 27. 10. 2026
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, ružové/krémovobiele
Doručenie od 29. 10. 2026
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanierik Ovio
Porcelánový, hnedý, ø 14 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
5,10 €
s kódom
6 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Tácka Vine
14x54 cm, servírovacia, drevená
Doručenie od 29. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Rural
Drevený, hnedý, ø 22 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Doštička Nover
Servírovacia, drevená, 36 x 19 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
6,34 €
s kódom
7,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Zuiver
Chladiaci box Cooler Be Cute
Zelený, 15 l, kovový
Doručenie od 16. 10. 2026
79 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 220 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
34 €
s kódom
40 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Elektrický šľahač mlieka Foodie
Biely, plastový, príkon 550 W
Doručenie od 19. 10. 2026
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Mixér Foodie
Čierny, tyčový, plastový, príkon 400 W
Doručenie od 19. 10. 2026
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Odette
1,3 l, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 3. 11. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Mix
4 ks, 40 ml, štamperlík
Doručenie od 21. 10. 2026
26,35 €
s kódom
31 € bez kódu
7,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Chicago
4 ks, 340 ml, na whisky
Doručenie od 21. 10. 2026
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvica na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostného porcelánu, biela
Doručenie od 3. 11. 2026
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, ø 27 cm, kameninový, biely/modrý
Doručenie od 29. 10. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Mixér Foodie
Biely, stolový, plastový, objem 500 ml, príkon 180 W
Doručenie od 19. 10. 2026
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Zuiver
Chladiaci box Cooler Be Heavy
V striebornej farbe, 15 l, kovový
Doručenie od 16. 10. 2026
119 €
Do košíka
Do košíka
1
...
62
63
64
65
66
Načítať viac