Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 805 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Jedálenská súprava Malia
Pre 6 osôb, 18 ks, kameninová, sivá
(121)
Na sklade
102 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(45)
Na sklade
36,42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, krémovobiele, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
31,45 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
2 l, na potraviny/na cestoviny/na sušienky, sklenená, hnedá
(1)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Doštička Blera
Servírovacia, drevená, ø 30,5 cm
(2)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Rajnica Kobber
Nerezová/medená, 1,4 l, ø 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Varná kanvica Diamante
V lesklo zlatej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l
(1)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Formy na nanuky v súprave
4 ks, silikónové
(3)
Na sklade
17,98 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 900 ml, ø 20 cm
Na sklade
18,42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Holm
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 25x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Mojave
360 ml, keramický, žltý
(36)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Doštička Rommu
Drevená, 29 x 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Brinley
4 ks, 350 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bloomingville
Šálky v súprave Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/sivé, 180 ml
(55)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
7,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Odšťavovač Fattoria
Keramický
(7)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Chip
Servírovacia, keramická, svetlozelená/krémovobiela, 1,9 l, ø 17,5 cm
(3)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Polarbox
Chladiaci box Pop
Ružový, 6 l, plastový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na chlieb
30 x 11,5 cm, nehrdzavejúca oceľ
(60)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Alentejo
320 ml, keramický, tyrkysovomodrý
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na pečenie XL
25 x 25 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(5)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie Heart
30 x 17,5 cm, silikón
(5)
Na sklade
12,93 €
s kódom
15,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Ø 27 cm, kameninový, modrý/tyrkysovomodrý
(9)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Bauhaus
4 ks, korkové, 10x10 cm
(18)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Podložka pod hrniec Stretch
Silikónová, 5x50 cm
(90)
Na sklade
18,62 €
s kódom
21,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Kosova
Dezertné lyžičky v súprave
Pre 12 osôb, 12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(254)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Mašlovačka
(7)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Mažiar
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Na sklade
26,71 €
s kódom
31,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Naberačka President
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
19 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Podnos Mango
30,5x40,5 cm, servírovací, drevený
(17)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Kana
4 ks, kompótové, sklenené, 120 ml, ø 12 cm
(3)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tácka Long
17x38,5 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termoska The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(2)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
WMF
Krájač Gourmet
Na vajce
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
32,79 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Miska Resto
Na šalát, porcelánová, hnedá, ø 16 cm
Na sklade
9,86 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Cedník Droplet
(2)
Na sklade
15,19 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Purita
Pre 2 osoby, 6 ks, porcelánová, biela
(53)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet osôb (3)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Hrnčeky v súprave
6 ks, 300 ml, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
6,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Šálky v súprave Carnival
2 ks, keramické, na espresso, biele/zelené, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Príslušenstvo k vínu The Essentials Wine Tools
Na sklade
Posledné kúsky
31,71 €
s kódom
37,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Škatuľka na čaj Tower
Kovová, čierna
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Džbán Bea
Keramický, béžový, 1,5 l
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Rajnica Enamel
Na mlieko, smaltová, 640 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Pixie
350 ml, keramický, na latte, zelený
(33)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
SMEG
Rýchlovarná kanvica 50's Retro Style
Červená, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,7 l, príkon 2400 W
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
187 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
1
...
8
9
10
...
66
Načítať viac