Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kúpeľne
...
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kúpeľne · YAMAZAKI
Doplnky na WC
Doplnky k umývadlu
Doplnky k vani a sprche
Kúpeľňové organizéry
Kúpeľňové držiaky
Pranie a žehlenie
Kúpeľňové poličky
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Spôsob uchytenia
+ Ďalšie (5)
YAMAZAKI
73 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Čierny, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, čierny, 31x15 cm, výška 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Box na šijacie potreby Tower
14x27 cm, výška 13,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Biely, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Sušiak na bielizeň Tower
Biely, kovový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, čierny, dĺžka 66 cm, výška 160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, čierne, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Nástenná, oceľová, matne biela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
47 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, biele, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojan na zubné kefky Mist
Plastový, čierny, 5x11 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,26 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Nástenná, oceľová, matne čierna
(1)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, biely, 11x7 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,29 €
s kódom
15,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza na prací prášok Tower
Biela, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, biely, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,96 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Stojany na ručníky Tower
2 ks, kovové, biele, 14,5x30 cm, výška 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, biely, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Držiak na fén Film Hook
Nástenný, kovový, čierny, 8x13 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Žehliaca podložka Tower
Látková, biela, 18x33 cm, výška 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak zariadenia starostlivosti o pleť Film Hook
Kovový, biely, 6x6,5 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak s téglikom Film Hook
Plastový, biely, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
YAMAZAKI
1
2
Súvisiace kategórie
Košíky
Kúpeľňové organizéry
WC kefy
Stojany na toaletný papier
Obľúbené filtre
Čierne doplnky do kúpeľne
Tyrkysové doplnky do kúpeľne