Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kúpeľňové vybavenie
Kúpeľňové vybavenie
...
Kategórie
Kúpeľňové vybavenie
Kúpeľňové vybavenie so zľavovým kódom
Kúpeľňový nábytok
Umývadlá
Vodovodné batérie a sprchy
Sanitárne príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dekor
Cena
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
465 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová hadica
Čierna, 150 cm
(12)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová hlavica Head Young
Biela, ø 11 cm
(15)
Na sklade
14,82 €
s kódom
18,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Pure
Nástenná, plastová, biela
(33)
Na sklade
14,86 €
s kódom
18,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, kovová, čierna
(19)
Na sklade
14,94 €
s kódom
18,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,98 €
s kódom
18,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na sprchu
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe
(19)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(39)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová hadica
V striebornej farbe, 175 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(12)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Libertà
Bez vŕtania, plastová, v lesklej striebornej farbe
(39)
Na sklade
15,42 €
s kódom
19,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová hadica Brass
Z nehrdzavejúcej ocele, v matne zlatej farbe, 150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(81)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchová hlavica Hydro
V striebornej farbe, ø 8,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Závesná, oceľová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bambusa
Nástenná, bambusová, v prírodnej farbe
(42)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, čierna
(43)
Na sklade
15,67 €
s kódom
19,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Lava
Bez vŕtania, oceľová, matne čierna
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Universal
Závesná/bez vŕtania, plastová, biela
(99)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(1187)
Na sklade
16,22 €
s kódom
20,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Hanoi
Závesná, bambusová, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(848)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(46)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(6)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Závesná, oceľová, čierna
(22)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Universal
Závesná/bez vŕtania, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin Lava
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(21)
Na sklade
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania/rohová, oceľová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchová hlavica s hadicou Hydro
V striebornej farbe, ø 7 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(22)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(21)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, biele
(51)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(48)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová hadica
V striebornej farbe, 200 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
17,35 €
s kódom
21,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania/rohová, kovová, čierna
(10)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Pavia
Bez vŕtania, Static-Loc, oceľová, čierna
(66)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Pavia
Bez vŕtania/rohová, Static-Loc, oceľová, čierna
(31)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(103)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, čierne
(5)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňová polička Duo
Bez vŕtania, plastová, biela
(6)
Doručenie od 15. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňová polička Duo
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, biela
(18)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(8)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
...
10
Načítať viac