Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kúpeľňové vybavenie
Kúpeľňové vybavenie
...
Kategórie
Kúpeľňové vybavenie
Kúpeľňové vybavenie so zľavovým kódom
Kúpeľňový nábytok
Umývadlá
Vodovodné batérie a sprchy
Sanitárne príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dekor
Cena
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
465 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v zlatej farbe
(15)
Na sklade
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchová tyč
Bez vŕtania, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 70 cm
(25)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zátka do umývadla
V striebornej farbe, kovová, ø 4 cm
(24)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč Basic
Nástenná, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 66 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, matne čierna
(104)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová súprava Cuadro
S hlavovou sprchou/s ručnou sprchou/posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierna, 101 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Dolcedo
Teleskopická/rohová, nerezová, v matne zlatej farbe
(22)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Libertà
Bez vŕtania, plastová, v lesklej striebornej farbe
(39)
Na sklade
15,42 €
s kódom
19,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Floresta
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(16)
Doručenie od 19. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč
Bez vŕtania, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 70 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Floresta
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(44)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Libertà
Bez vŕtania, plastová, matne čierna
(17)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč Classic
Nástenná, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč Design
Nástenná, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 68 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v zlatej farbe
(34)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová súprava Young
S ručnou sprchou/posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 66 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Quick-Fit
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Minas
Závesná, plastová, čierna
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, biela
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňová polička Cubiko
Závesná, oceľová, čierna
(21)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, biele
(51)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(48)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová polička Carry
Nástenná, oceľová, krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(21)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Kúpeľňová polička
Teleskopická/rohová, nerezová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kúpeľňová polička
Bez vŕtania, nerezová, v striebornej farbe
(84)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Kúpeľňové poličky EasyStore
2 ks, bez vŕtania/rohové, plastové, biele
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňová polička Capsule
Bez vŕtania, plastová, biela
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pelipal
Umývadlo bez batérie Quickset 931
Keramické, biele, šírka 80 cm, hĺbka 47 cm, výška 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Yonkers
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 80 cm, výška 59 cm, hĺbka 34 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Yonkers
Vysoká/úzka, v dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 34 cm, výška 190 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká/úzka, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivá/v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 190 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
284 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká/úzka, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivá/v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 120 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Salinas
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivá/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Salinas
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela, šírka 80 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Torrance
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Torrance
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Torrance
Vysoká, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(9)
Doručenie od 20. 10. 2026
268 €
s kódom
335 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Salinas
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivá/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Salinas
Vysoká, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, sivá/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Yonkers
Vysoká, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
217,60 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Salinas
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, lesklá, biela, šírka 60 cm, výška 56 cm, hĺbka 34 cm
(7)
Na sklade
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Germania
Skrinka pod umývadlo Yonkers
V dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 80 cm, výška 59 cm, hĺbka 34 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Yonkers
Vysoká, v dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 60 cm, výška 97 cm, hĺbka 34 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
217,60 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Yonkers
Vysoká/úzka, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 34 cm, výška 190 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Yonkers
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 34 cm, výška 123 cm, hĺbka 34 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
...
10
Načítať viac