Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kúpeľňové vybavenie
Kúpeľňové vybavenie
...
Kategórie
Kúpeľňové vybavenie
Luxusné kúpeľňové vybavenie so zľavovým kódom
Kúpeľňový nábytok
Umývadlá
Vodovodné batérie a sprchy
Sanitárne príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dekor
Cena
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
466 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Kúpeľňový regál Skaren
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 69 cm, výška 60 cm, hĺbka 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bribano
Závesná, nerezová, čierna
(13)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňová polička Cubiko
Závesná, oceľová, čierna
(21)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchová tyč
Bez vŕtania, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 70 cm
(25)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Kovová, biela
(4)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová
(196)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, matne čierna
(104)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Kovová, čierna
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Úsporná sprchová hlavica Watersaving System
Plastová, v matne zlatej farbe, ø 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(544)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový regál Dara
Sivý, šírka 22 cm, výška 81 cm
(92)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná, nerezová, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, čierna
(8)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, čierne
(5)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, matne biela
(6)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Turbo-Loc
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, oceľová, v striebornej farbe
(243)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Vacuum-Loc
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(655)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová polička Carry
Nástenná, oceľová, krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, matne biela
(18)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Sapho
Ventil Small
Umývadlový, mosadzný, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, biele
(51)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňová polička
Závesná
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová
(307)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička
Bez vŕtania, plastová, čierna/sivá
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, čierna
(7)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(48)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Spa
Bez vŕtania, bambusová, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
(170)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(8)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(681)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v matne striebornej farbe
(100)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v striebornej farbe
(104)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Molinella
Nástenná, nerezová, čierna
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sapho
Sifón Minitoti
Mosadzný, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová tyč
Bez vŕtania, posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 70 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Classic Plus
Závesná, oceľová, čierna
(41)
Doručenie od 19. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kúpeľňová polička Capsule
Bez vŕtania, plastová, biela
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, plastová, v striebornej farbe
(116)
Na sklade
31,58 €
s kódom
39,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Vacuum-Loc
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(225)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v matne striebornej farbe
(32)
Na sklade
31,14 €
s kódom
38,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Lava
Závesná, oceľová, matne čierna
(24)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(250)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Classic Plus
Nástenná/rohová, oceľová, čierna
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
30,54 €
s kódom
38,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchová súprava Hydro
S ručnou sprchou, plastová, v matne striebornej farbe, 70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, matne čierna
(27)
Na sklade
29,90 €
s kódom
37,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Úsporná sprchová hlavica Water Saving
V striebornej farbe, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,68 €
s kódom
37,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Film Hook
Bez vŕtania, oceľová, matne biela
(4)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Film Hook
Bez vŕtania, oceľová, matne čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
...
10
Načítať viac