Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 338 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška Natural Fine Waffle
Vaflová, ľanová, v prírodnej farbe, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Moulin Roty
Detská osuška s kapucňou Pomme des Bois
Bavlnená, krémovobiela, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Pruhovaný, biely, 132x240 cm
(186)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavosivé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Playmobil
Plážová osuška Unique United
Froté/detská, z mikrovlákna, 75x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Lindu
Veľkosť S/M, bavlnený, biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Lindu
Veľkosť S/M, bavlnený, zelený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Lindu
Veľkosť S/M, bavlnený, hnedý
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Lindu
Veľkosť XXL, bavlnený, zelený
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 70x140 cm
(91)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, modré, 70x140 cm
(155)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, fialové, 70x140 cm
(93)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Kimono
Veľkosť S/M, mušelínový, ružový
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, hnedé, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, sivé, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, tyrkysovomodré, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, svetloružové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, oranžové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, červené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, fialové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, zelené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť M, bavlnený, sivý
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť L, bavlnený, biely
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavohnedé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť L, bavlnený, sivý
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, červené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, v levanduľovej farbe, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Malomi Kids
Detské pončo Muslin
Veľkosť 3-8 rokov, mušelínové, khaki
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka
Drevená, v prírodnej farbe, 55x85 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Luxe Games
Bavlnená, geometrická, oranžová, 90x175 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, modrá, 140x170 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, béžová, 140x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Mera
Biely, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Župan Cosy
Veľkosť L/XL, oranžový/hnedý
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Dark Grey
Veľkosť L/XL, s prímesou ľanu, tmavosivý
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Dark Grey
Veľkosť S/M, s prímesou ľanu, tmavosivý
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Melange
Veľkosť L/XL, ľanový, béžový
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Melange
Veľkosť S/M, ľanový, béžový
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
24
25
26
27
28
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy