Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 339 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, tmavozelená, 70x120 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, zelená, 70x120 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, zelený, 50x100 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, žltá, 70x120 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Tile Stone
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Sassi
Prateľná, plastová, sivá, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10 €
s kódom
12,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, tyrkysovomodré, 70x140 cm
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Morocco
2 ks, bavlnené, čierno-biele, 35x60 cm
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, hnedé/béžové, 70x140 cm
(225)
Doručenie od 4. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
12,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Panazio
Prateľná, biela/zelená, 45x75 cm
(5)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, béžový, 50x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, krémovobiely, 50x70 cm
(542)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Dogroll
40x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Mandal
Prateľná, červená, 40x60 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bavlnená, modrá, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, modrý, 50x100 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, modrý, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Casa Selección
Uterák Simple
Froté, bavlnený, ružový, 50x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Čierny, 180x200 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, béžový, 50x100 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spidey
Bavlnená, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, biele, 90x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, hnedé, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, ružové, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, sivé, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavoružové, 90x140 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavozelené, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, čierne, 90x140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Antracitový, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Sponge Bob "Tropical Duo"
Bavlnená, 70x140 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Star Wars Baby Yoda
Bavlnená, 70x140 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Vaiana
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, biela, 70x120 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, biela, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Joya
Prateľná, textilná, biela, 45x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, béžová, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, hnedá, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, khaki, 50x70 cm
(542)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, krémovobiely, 50x100 cm
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Mael
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Mael
Prateľná, v terakotovej farbe, 50x80 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Bluey "Beach"
Bavlnená, modrá/béžová, 70x140 cm
(9)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, modrá, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, oranžový, 50x70 cm
(542)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, ružová, 90x140 cm
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
1
...
6
7
8
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy