Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 339 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/hnedý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Gallery
Geometrický, svetlozelený, 150x200 cm
(5)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Gallery
Geometrický, béžový, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Grid
2 ks, froté, bavlnené, čierno-biele, 40x60 cm
(4)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/ružové, 40x55 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Retro
Froté, z bio bavlny, zelený, 50x90 cm
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Geo
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Rock
Geometrický, čierno-biely, 150x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Geo
2 ks, froté, bavlnené, tmavohnedé, 35x55 cm
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Grid
Froté, bavlnená, bodkovaná, čiern-obiela, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Grid
Froté, bavlnený, biely/béžový, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnedé, 40x55 cm
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detské pončo White
Veľkosť 2-4 roky, ľanové, biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uterák White
Vaflový, s prímesou ľanu, biely, 50x70 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Powder
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, svetloružové/béžové, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška Powder
Vaflová, s prímesou ľanu, svetloružová/béžová, 100x140 cm
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uterák Light Grey
Vaflový, s prímesou ľanu, svetlosivý, 50x70 cm
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave White
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, biele, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(6)
Doručenie od 19. 11. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška Light Grey
Vaflová, s prímesou ľanu, svetlosivá, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Light Grey
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, svetlosivé, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Dark Grey
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, tmavosivé, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uterák Powder
Vaflový, s prímesou ľanu, svetloružový/béžový, 50x70 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Dark Grey
Veľkosť L/XL, s prímesou ľanu, tmavosivý
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Melange
Veľkosť S/M, ľanový, béžový
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Dark Grey
Veľkosť S/M, s prímesou ľanu, tmavosivý
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Župan Melange
Veľkosť L/XL, ľanový, béžový
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, modré, bavlnené, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, sivé, bavlnené, 15x21 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, svetlozelené, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, hnedé, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, biele, bavlnené, 15x21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, sivý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave Indian
2 ks, koňakovohnedé, bavlnené, 15x21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, v tehlovej farbe, 60x60 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, tmavozelená, 60x100 cm
(6)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, v tehlovej farbe, 60x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, WC, hnedá, 45x50 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, koňakovohnedá, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, WC, tmavomodrá, 45x50 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, tmavozelená, 60x60 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, WC, vínovočervená, 45x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, WC, svetloružová, 45x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, koňakovohnedá, 60x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Sausage Dog
Prateľná, červená/biela, 52,5x83 cm
(51)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Rainbow
Prateľná, biela, 52,5x83 cm
(16)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Whale
Prateľná, biela/modrá, 52,5x83 cm
(39)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Župan Cosy
Veľkosť L/XL, oranžový/hnedý
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Inu
Prateľná, hnedá, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
22
23
24
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy