Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 339 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Calista
Gumová, hnedá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, červené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, čierna, 90x150 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňová predložka
Prateľná, zamatová, krémovobiela, 60x100 cm
(4)
Doručenie od 15. 12. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Zelená, 60x60 cm
(4)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť M, bavlnený, sivý
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(3)
Doručenie od 15. 12. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, modrá, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Diatonella
Rýchloschnúca, z kremeliny, tmavomodrá, 35x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové/béžové, 40x55 cm
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Enchanted Twilight Animals
Biely, 180x180 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Mael
Prateľná, v terakotovej farbe, 50x80 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Uterák Navira
Froté, bavlnený, béžový, 50x90 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Inu
Prateľná, hnedá, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/béžové, 40x55 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, hnedé, 60x100 cm
(10)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Diagonal
Z bio bavlny, khaki, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová osuška Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, modrá, 85x140 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, béžový, 50x100 cm
(542)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, ružová, 60x90 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Galvin
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, sivé/v zlatej farbe, 60x100 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, béžová, 140x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Marbling
Prateľná, modrá/v zlatej farbe, 40x60 cm
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Swiftie
Bavlnená, ružová, 70x140 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, šalviový zelený, 50x90 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Tiles
Prateľná, čierna, 50x80 cm
(9)
Doručenie od 26. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
My House
Uterák Valencia
Froté, bavlnený, hnedý, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Retro
Froté, z bio bavlny, geometrická/kockovaná, modrá/hnedá, 70x133 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Arturo
Prateľná, svetlohnedá, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Jule
Hnedá, 60x60 cm
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, modré, 70x140 cm
(155)
Doručenie od 4. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Football
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Veľkosť M, bavlnený, svetlohnedý
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, tmavomodrý, 50x90 cm
(102)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Groot "I am groot"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Uterák Valencia
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Tile Stone
Froté, bavlnená, pruhovaná, biela, 70x140 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, svetlosivá, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, svetloružová, 50x80 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, modré, 70x140 cm
(31)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Žinka Dusty Rose
Staroružová, z bio bavlny, 14x22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, béžová, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Nova Arte
Froté, z bio bavlny, s abstraktným vzorom, v levanduľovej farbe/svetlohnedá, 70x133 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
21
22
23
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy