Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 339 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Peva
Biely, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
15,98 €
s kódom
19,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves
Biely, 120x200 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Flamingo
Bavlnená, modrá/ružová, 76x160 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Unilove
Detská, zamatová, s kvetinovým vzorom, ružová/béžová, 75x150 cm
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Lobster
Pruhovaný, červený/modrý, 180x180 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Biely, 180x200 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, antracitové, 50x100 cm
(2)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Optic
2 ks, prateľné, modré/sivé, 60x100 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x85 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Jaya
S kvetinovým vzorom, béžový, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Sprchový záves Zen
Biely, 120x200 cm
(9)
Na sklade
12,71 €
s kódom
15,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Alisan
2 ks, prateľné, antracitové, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, sivomodrá, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňové predložky v súprave Bati
2 ks, prateľné, modré, 50x80 cm
(9)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Foutastic
Detské pončo Juno
Veľkosť 3-6 rokov, mušelínové, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Mandala
2 ks, prateľné, sivé, 60x100 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, čierne/sivé, 60x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
(1)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Pastel Dots
Bodkovaný, biely/svetlosivý, 180x200 cm
(5)
Na sklade
21,71 €
s kódom
27,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Tibet
Prateľná, z bio bavlny, hnedá/béžová, 60x90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Rafael
Prateľná, sivobéžová, 50x80 cm
(4)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Osuška Classic
Čierna, 70x140 cm
(30)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlnená, tmavomodrá, 90x180 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/v zlatej farbe, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 70x140 cm
(1)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, červené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, biele, 2x malý uterák (30x30)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Fleury
Biely/hnedý, 120x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, v levanduľovej farbe, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Tyrkysovomodrá, 50x120 cm
(4)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňové predložky v súprave Bati
2 ks, prateľné, sivé, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Alara
S abstraktným vzorom, modrý, 180x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,80 €
s kódom
28,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Babusa
So vzorom dreva, oranžový, 180x200 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Veľkosť S/M, mikroplyšový, svetlosivý
(4)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Mael
Prateľná, sivozelená, 50x80 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Yanis
Prateľná, biela, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Rock
Geometrický, čierno-biely, 150x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Župan a uterák v súprave
Veľkosť S/M, bavlnený, modrý
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Casting
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Biela, 70x140 cm
(17)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Good Morning
Župan Polyvelvet
Veľkosť XL/XXL, mikroplyšový, zelený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Veľkosť (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, čierny, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, antracitové, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Sivá, 70x140 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavosivé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
7
8
9
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy