Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky
...
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky so zľavovým kódom
Misy
Misky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
417 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(2)
Na sklade
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Sklenená, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, červená/modrá, ø 25 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, červená/modrá, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Na ovocie/na šalát, sklenená, ø 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, zelená/hnedá, ø 25 cm
(5)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, zelená/hnedá, ø 15 cm
(2)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, modrá, ø 29 cm, objem 4 l
(38)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, zelená, ø 26 cm, objem 2,7 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Okayama
Na polievku, kameninová, biela/modrá, 400 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polievku, kameninová, modrá, 460 ml, ø 13 cm
(76)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polievku, kameninová, krémovobiela, 460 ml, ø 13 cm
(55)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, krémovobiela, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku, kameninová, v tehlovej farbe/béžová, 560 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, zelená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 580 ml, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 1,65 l, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, vínovočervená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, keramické, biele, 550 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku, kameninová, biela/svetlomodrá, 670 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 14 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Remember
Misky v súprave Mono
3 ks, servírovacie, porcelánové, ø 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Misa Maya
Na šalát, melamínová, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 112,5 ml, ø 15 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 20 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest
9 ks, na šalát, plastové, modré/sivé, ø 28,5 cm
(7)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ladelle
Misky v súprave Heath Jade
2 ks, servírovacie, porcelánové, tyrkysovomodré, ø 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Misa Lorson
Kameninová, svetlosivá, ø 29 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na polievku/ramen, kameninová, čierna/modrá, 1,2 l, ø 18 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na polievku/ramen, kameninová, čierna/jantárová, 1,2 l, ø 18 cm
(4)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave
6 ks, kompótové, sklenené, ø 12,5 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, zelená/oranžová, 525 ml, ø 16 cm
(4)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, hnedá, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Misky v súprave Sand Grain
2 ks, na polievku, z kameňa, biele/béžové, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Misky v súprave Elo
4 ks, servírovacie, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Misky v súprave Snack & Dip
3 ks, servírovacie, keramické, matne čierne, 300 ml
(8)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Safie
Na polievku, kameninová, modrá/ružová, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Safie
Na polievku, kameninová, modrá, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Safie
Na polievku, kameninová, svetlozelená, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 20 cm
(16)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Misky v súprave Lily
2 ks, kompótové/na šalát, sklenené, svetlomodré, ø 13 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Miska Lily
Kompótová/na šalát, sklenená, svetlomodrá, ø 23 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Misky v súprave Lily
2 ks, kompótové/na šalát, sklenené, svetloružové, ø 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Miska Lily
Kompótová/na šalát, sklenená, svetloružová, ø 23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac