Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky
...
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky so zľavovým kódom
Misy
Misky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
417 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest
9 ks, na šalát, plastové, modré/sivé, ø 28,5 cm
(7)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
4 ks, plastové, béžové, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Dakls
Miska Flower Garden
Porcelánová, biela, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave
6 ks, kompótové, sklenené, ø 12,5 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, svetloružová, ø 24 cm, objem 2 l
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 900 ml, ø 20 cm
Na sklade
18,14 €
s kódom
22,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Burlesque
2 ks, na polievku, porcelánové, biele, ø 13,5 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Kana
4 ks, kompótové, sklenené, 120 ml, ø 12 cm
(3)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, sivobéžové, 1 l, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, 95 ml
(306)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, kameninové, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, svetlohnedá, ø 24 cm, objem 2 l
(35)
Na sklade
26,21 €
s kódom
32,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Kara
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe, ø 27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Misky v súprave Aura Luma
4 ks, kameninové, zelené, 600 ml, ø 12,5 cm
(5)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 20 cm
(16)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Resto
Na šalát, porcelánová, hnedá, ø 16 cm
Na sklade
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Taormina
Na polievku, kameninová, modrá/tyrkysovomodrá, 650 ml, ø 15 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, ružové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Milton
4 ks, kameninové, modré/oranžové, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Miska Kora
Servírovacia, drevená, hnedá
(151)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Misky v súprave Odette
2 ks, na polievku/na šalát, z nového kostného porcelánu, biele, 625 ml, ø 18 cm
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku, kameninová, hnedá, 550 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,82 €
s kódom
12,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 900 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele, ø 24 cm
(261)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Summer Bliss
Na polievku, kameninová, biela, 820 ml, ø 16 cm
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, zelené, 500 ml, ø 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Ora Gloss
Na polievku/na šalát, z nového kostného porcelánu, biela, 500 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/ramen, kameninová, zelená/čierna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misa Ginnie
Servírovacia, keramická, biela, objem 110 ml
(1)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Louka
Na polievku, porcelánová, biela/fialová, 500 ml, ø 12,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Phoenix
2 ks, keramické, žlté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Imogen
Na šalát, keramická, béžová, ø 24 cm, objem 1,4 l
(1)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku, kameninová, zelená/čierna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misa Thara
Na šalát, drevená, zelená, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bredemeijer
Misky v súprave Jara
5 ks, servírovacie, porcelánové, 150 ml, ø 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,06 €
s kódom
31,32 € bez kódu
6,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 14 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(125)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Maya
3 ks, na polievku, kameninové, modré/ružové/fialové, 650 ml, ø 16,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Jolly
2 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku, kameninová, biela/svetlomodrá, 670 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, šalviová zelená, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Misa Hammershøi
Na šalát, porcelánová, biela, ø 30 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Misky v súprave Elo
4 ks, servírovacie, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misky v súprave Yule
2 ks, na polievku, kameninové, zelené/krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest
9 ks, na šalát, plastové, ø 28,5 cm
(558)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac