Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky
...
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky so zľavovým kódom
Misy
Misky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
419 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Lacey
4 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 525 ml, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Nover
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Lacey
4 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 625 ml, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
31,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Darlene
4 ks, na polievku, kameninové, v lososovej farbe, 890 ml, ø 20,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
29,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, sivá/hnedá, 525 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, svetlomodrá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Addy
Kameninová, tmavozelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, modrá, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, svetlomodrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
10,27 €
s kódom
12,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Chip
Servírovacia, keramická, žltá/krémovobiela, ø 24 cm, objem 2,85 l
Doručenie od 21. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chip
Servírovacia, keramická, svetlozelená/krémovobiela, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Misa Taormina
Na šalát, kameninová, biela, ø 34 cm, objem 2,9 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Misa Fattoria
Kameninová, biela, objem 2,05 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Dolly
Kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, objem 615 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
24,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské misky v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Miska Dolce Vita
Na polievku, kameninová, ø 14 cm
(34)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela/čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 1,65 l, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polievku, kameninová, sivá, 900 ml, ø 22 cm
(3)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Carmel
Na polievku, kameninová, oranžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Misky v súprave Mono
3 ks, servírovacie, porcelánové, ø 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Safie
Na polievku, kameninová, svetlozelená, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, žltá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MIJ
Miska Earth
Na polievku, keramická, sivá/v prírodnej farbe, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Maise
Na šalát, porcelánová, biela, 400 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 580 ml, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Misky v súprave Romance
3 ks, kompótové/na šalát, sklenené, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heather
Na polievku, kameninová, zelená, 500 ml, ø 17 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Misy v súprave Opal
9 ks, na šalát, plastové, zelené/modré, ø 28,5 cm
(160)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Miska Alhambra
Na polievku, kameninová, ø 22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, modré, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Miska Snack
Servírovacia, porcelánová, čierna, ø 12 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Kylie
Na polievku, kameninová, biela, 600 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Misky v súprave Host
3 ks, servírovacie, kameninové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Misky v súprave Nirela
2 ks, na zmrzlinu/na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 12,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/ružová, 150 ml, ø 10 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Na ovocie/na šalát, sklenená, ø 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 112,5 ml, ø 15 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bahne & CO
Miska Flowers
Na polievku, kameninová, ø 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Essentials
Servírovacia, porcelánová/drevená, sivá
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Misky v súprave Beaufort
4 ks, na zmrzlinu, sklenené, ø 12 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, biela, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, vínovočervená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac