Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky
...
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Luksusowe misy a misky so zľavovým kódom
Misy
Misky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
417 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Milton
4 ks, kameninové, modré/oranžové, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, kameninové, svetloružové, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Misa Fattoria
Kameninová, biela, objem 2,05 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Kylie
Na polievku, kameninová, biela, 600 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, krémovobiela, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Misa Pandora
Na ovocie, sklenená, ø 34 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, tyrkysovomodrá, ø 29 cm, objem 4 l
(87)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, vínovočervená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Chip
Servírovacia, keramická, žltá/krémovobiela, ø 24 cm, objem 2,85 l
Doručenie od 21. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, keramické, biele, 550 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, béžová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(259)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, ružová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(103)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, zelená, ø 26 cm, objem 2,7 l
(88)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Misa Lunar
Na šalát, kameninová, čierna/béžová, ø 32 cm, objem 3,2 l
Doručenie od 23. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
MIJ
Miska Earth
Na polievku, keramická, sivá/v prírodnej farbe, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, zelená/hnedá, ø 25 cm
(5)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Aslaug
Na šalát, porcelánová, biela/sivá, 500 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Maise
Na šalát, porcelánová, biela, 400 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, svetlomodrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Nautical
Kameninová, zelená, ø 26 cm, objem 2,7 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Phoenix
2 ks, keramické, žlté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misa Knossos
Na šalát, drevená, biela, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Misky v súprave Sand Grain
2 ks, na polievku, z kameňa, biele/béžové, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Misa Pandora
Na ovocie, sklenená, ø 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misa Thara
Na šalát, drevená, zelená, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misky v súprave Yule
2 ks, na polievku, kameninové, zelené/krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Jolly
2 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela, ø 28 cm
(71)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela, ø 26 cm, objem 2,7 l
(7)
Na sklade
31,82 €
s kódom
39,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, na polievku, kameninové, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Mariko
Na ovocie/na šalát, sklenená, svetloružová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Misa Poterie
Kameninová, tmavohnedá, objem 1,95 l
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Pixie
Na šalát, kameninová, zelená, ø 28,5 cm, objem 3,4 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Pearl
Na šalát, kameninová, biela, ø 34 cm, objem 2,9 l
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
30,04 €
s kódom
37,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Misky v súprave Lily
2 ks, kompótové/na šalát, sklenené, svetloružové, ø 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, červená/modrá, ø 25 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Home to Roost
Keramická, oranžová, ø 24 cm, objem 2 l
(1)
Na sklade
29,85 €
s kódom
37,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misa Ginnie
Servírovacia, keramická, biela, objem 110 ml
(1)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Misa Duna
Na šalát, vínovočervená, ø 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Kara
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe, ø 27 cm
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Pixie
Na šalát, kameninová, zelená, ø 24 cm, objem 2,2 l
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele, ø 24 cm
(261)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, hnedá, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, keramické, modré/oranžové, 110 ml, ø 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac