Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne · Kave Home
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Kave Home
383 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
247 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Na sklade
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, matné, antracitové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
205 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
228 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Macaret
Ženilková, drevená/polstrovaná, pred posteľ, krémovobiela/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 38 cm, výška 50 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
348,50 €
s kódom
410 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Elan
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedá, šírka 180 cm, výška 73 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 448,40 €
s kódom
1 704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Calixta
Kožená, drevená, pred posteľ, čierna, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 47 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, matná, čierna
Doručenie od 16. 12. 2026
266,90 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Elan
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 260 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 539,35 €
s kódom
1 811 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
674,90 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
696,15 €
s kódom
819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, čierne
Doručenie od 14. 12. 2026
382,50 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Nahla
Z masívu akácie, ø 120 cm
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
510,85 €
s kódom
601 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore orecha, 100x240 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 358,30 €
s kódom
1 598 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Lotty
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 023,40 €
s kódom
1 204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 150 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Vashti
Rozkladací, s prídavnou doskou, so sklenenou doskou, ø 160 cm, dĺžka po rozložení 160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
974,10 €
s kódom
1 146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Jeanette
Z teakového dreva, ø 90 cm
(2)
Na sklade
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, menčestrové, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
641,75 €
s kódom
755 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore duba, 100x200 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 267,35 €
s kódom
1 491 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Nahla
Z masívu akácie, ø 90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
(7)
Doručenie od 16. 12. 2026
569,50 €
s kódom
670 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 100x160 cm, dĺžka po rozložení 260 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
705,50 €
s kódom
830 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Yain
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 80x160 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
714,85 €
s kódom
841 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
674,90 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore duba, 100x240 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 358,30 €
s kódom
1 598 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Kave Home
Jedálenská stolička Zahara
Čalúnená, matná, svetlohnedá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
197 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
474,30 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, hnedé/krémovobiele
Doručenie od 14. 12. 2026
382,50 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Melqui
Čalúnená, matná, hnedá/krémovobiela
(3)
Na sklade
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
588,20 €
s kódom
692 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 150 cm
(1)
Na sklade
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 14. 12. 2026
382,50 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore orecha, 100x200 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 267,35 €
s kódom
1 491 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
470,05 €
s kódom
553 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Jondal
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 811,35 €
s kódom
2 131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
457,30 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
474,30 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
4
5
6
7
8
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne