Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 583 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adaya
2 ks, čalúnené, zamatové/menčestrové, zelené
Doručenie od 16. 10. 2026
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
153 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Lavica Depok
Kovová/ratanová, pred posteľ, čierna/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, biele
Doručenie od 19. 10. 2026
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
154,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, sivá/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Buffalo
Čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 20. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Buffalo
Čalúnená, tmavosivá
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Barová stolička Kyra
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavosivá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 40 cm, výška 180 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, matná, tmavosivá, šírka 40 cm, výška 111 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 15. 10. 2026
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Teslin
2 ks, kovové, z umelej (eko) kože, hnedé
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
156,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maura
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
157 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Romantica
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela/sivá, šírka 46 cm, výška 80 cm, hĺbka 35 cm
(36)
Doručenie od 16. 10. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Jedálenská stolička Jake Worn
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Daia
4 ks, čalúnené, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
503,20 €
s kódom
629 € bez kódu
157,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Pero
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, matné, čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
157,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Wilma
S doskou v dubovom dekore, 80x120 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
253,60 €
s kódom
317 € bez kódu
158,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, krémovobiela, šírka 40 cm, výška 111 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 15. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Leitmotiv
Regál Cool Retro
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, pololesklý, modrý, šírka 90 cm, výška 82 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Polica Hola
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, sivozelená, šírka 60 cm, výška 23 cm, hĺbka 18 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Regál Riqueza
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, pololesklý, sivý, šírka 90 cm, výška 82 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Jedálenské stoličky v súprave Afternoon
2 ks, kovové, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, zelené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Barová stolička Vander
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barový stôl Cesura
V dekore duba, 60x60 cm, výška 105 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, lesklá, biela, šírka 77 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 15. 10. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
White Label
Jedálenská stolička Jake Worn
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 16. 10. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenská stolička Stormi Sandalye
Čalúnená, zamatová, sivá
Doručenie od 4. 11. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Kokoon
Barová stolička Anau
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 64 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(9)
Doručenie od 20. 10. 2026
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
160,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Bodo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, antracitová, šírka 50 cm, výška 120 cm, hĺbka 39 cm
(17)
Na sklade
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Next
Z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, biela, šírka 80 cm, výška 84 cm, hĺbka 48 cm
Na sklade
Posledný kúsok
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z mangového dreva, hnedá, šírka 120 cm, výška 24 cm, hĺbka 18 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
11
12
13
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne