Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 572 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe
(84)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, čierne/svetlosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Lyon
Z dubového dreva, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Trout
S podrúčkami/hojdacia, čalúnená, béžová
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
195,20 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, hnedé
Doručenie od 23. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
Doručenie od 23. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, v tehlovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Avola
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenský stôl Bloom
V dekore duba, ø 100 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Avola
S podrúčkami/otočné, čalúnené, zamatové, tmavosivé
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, lesklá, biela, šírka 154 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
196,80 €
s kódom
246 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenské kreslo Dover
S podrúčkami/otočné, čalúnené, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
196,80 €
s kódom
246 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Dartford
Z textílie buklé, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, hnedá, šírka 103 cm, hĺbka 45 cm, výška 44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Monza
2 ks, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Barové stoličky v súprave Ilia
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová, sivá
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Warhol
S podrúčkami, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, sivé
Doručenie od 22. 10. 2026
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, sivé
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Barový stôl Peru
S doskou v dubovom dekore, 52x120 cm, výška 102 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Zama
S podrúčkami, čalúnená, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, krémovobiela
Doručenie od 27. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, svetlosivá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 140 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Dalby
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Cadiz
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
252 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Spinder Design
Polica Hola
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, sivozelená, šírka 60 cm, výška 48 cm, hĺbka 18 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
201,60 €
s kódom
252 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Barový stôl Peru
S doskou v dekore mramoru, 47x120 cm, výška 102 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda May
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 72 cm, výška 108 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paz
Kožená, hnedá, výška sedadla 77 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Dina
Stohovateľná, z bukového dreva, z textílie buklé, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Cesura
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Dina
Stohovateľná, z bukového dreva, z textílie buklé, oranžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Dina
Stohovateľná, z bukového dreva, z textílie buklé, tmavosivá/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Servírovací stolík Fresh
Na kolieskach, z jaseňového dreva, 37x42 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Dina
Stohovateľná, z bukového dreva, z textílie buklé, zelená/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Barový stôl Palmdale
60x120 cm, výška 100 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Inca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Polica Protopia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v svetlo prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Polica Protopia
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tmavo prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
21
22
23
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne