Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 593 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Trondheim
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne, výška sedadla 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, biela/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 9,5 cm, hĺbka 15 cm
(20)
Doručenie od 7. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Regál na víno Luana
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, počet fliaš 54, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 121 cm, hĺbka 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 62 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, hnedé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(19)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Vita
Na kolieskach, kovový, 40x68 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Brixton
Čalúnená, čierna/hnedá, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Police v súprave Montage
2 ks, poschodové, oceľové, matné, matne biele, šírka 62 cm, výška 15 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Police v súprave Montage
2 ks, poschodové, oceľové, matné, matne čierne, šírka 62 cm, výška 15 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Stockholm
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Chester
Z kaučukového dreva, biela/v prírodnej farbe, výška sedadla 74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(23)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička Chester
Z kaučukového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 74 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, ružové/v zlatej farbe
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
78,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
Z voštinovej dosky, matná, biela, šírka 90 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Empoli
Na kolieskach, kovový, 27,5x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Care
Na obrázky, kovová, povrchová úprava: farbenie, svetlosivá, šírka 100 cm, výška 8 cm, hĺbka 9 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
ReCollector
Polica
Poschodová, oceľová, povrchová úprava: farbenie, modrá, šírka 35 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Lavica Skiby
Polstrovaná, pred posteľ, sivá, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 43 cm
(43)
Na sklade
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ReCollector
Polica
Poschodová, oceľová, povrchová úprava: farbenie, svetlosivá, šírka 35 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Skiby
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, čierna, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 44 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Barové stoličky v súprave
2 ks, kovové, žlté, výška sedadla 61 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Dual
Nástenný, kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 16, v zlatej farbe, šírka 8,5 cm, výška 90 cm, hĺbka 52 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Ginosu
Z mangového dreva, matná, v tmavo prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 3 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
81,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Regál
Bambusový, povrchová úprava: práškovanie, čierny/v prírodnej farbe, šírka 41 cm, výška 77 cm, hĺbka 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, svetlosivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 76 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 30 cm, výška 50 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Townsville
Poschodová, z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 18 cm, výška 30 cm, hĺbka 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Townsville
Poschodová, z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 18 cm, výška 30 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Lavica Skiby
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, svetlosivá, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 43 cm
(71)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Lavica Skiby
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, zelená, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 43 cm
(88)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, čierna
(20)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Laura
Poschodová/rohová, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 22 cm, výška 117 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Salaya
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 60 cm, výška 12 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 9,5 cm, hĺbka 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Salaya
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 12 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
55
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne